آخرین اخبار

حذف خودرو از جوایز پیاده‌روی خانوادگی

معاون وزیر ورزش و جوانان در توسعه ورزش همگانی از حذف اهدای خودرو به عنوان جایزه در برنامه‌های پیاده‌روی خانوادگی خبر داد.

به گزارش کارنت به نقل از ایسنا، غلامرضا شعبانی بهار به حذف اهدای خودرو به عنوان جایزه در همایش‌های پیاده‌روی اشاره کرد و گفت: با توجه به نگاه رسانه‌ها و همچنین نظرات اساتید و کارشناسان در نهایت تصمیم گرفتیم تا خودرو را از میان جوایز اهدایی در همایش‌های پیاده روی خانوادگی حذف کنیم.

او ا‌دا‌مه‌ داد: نشست‌های مختلف تخصصی را با اساتید دانشگاه و کارشناسان برگزار کردیم و مشورت‌هایی را با مسئولان و مدیران ورزشی استان‌ها صورت دادیم و در نهایت تصمیم بر این شد خودرو که عاملی از بی‌تحرکی به شمار می‌رود در میان جوایز اهدایی نباشد.

معاون وزیر ورزش و جوانان در توسعه ورزش همگانی، ا‌ضافه‌ کرد‌: بنا داریم تا در همایش‌های پیاده روی مشوق‌هایی همچون لباس ورزشی و یا تجهیزات ورزشی از جمله تردمیل را به خانواده‌ها اهدا کنیم تا به ‌این‌ ترتیب تغییراتی را در رویکرد تشویقی ورزش همگانی در سطح کشور به وجود بیاوریم.

شعبانی بهار در پایان با بیان این که باید تلاش کنیم خانواده‌ها هر‌ چه‌ بیشتر در همایش‌های پیاده روی حضور داشته باشند، گفت: با توجه به گسترش فرهنگ آپارتمان نشینی و فقدان وقت و انرژی برای ورزش باید بر‌نامه‌ریزی گسترده‌ای برای ورزش در میان خانواده‌ها صورت بپذیرد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *