آخرین اخبارشرایط فروش

شرایط فروش فوری محصولات ایران‌خودرو – مردادماه 94

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات ایران خودرو می رساند، شرایط فروش فوری مردادماه 94 به شرح جدول پیوست از روز شنبه مورخ 94/05/03 الی 94/05/31 و یا تا زمان تکمیل ظرفیت ارائه می گردد.

شرایط و توضیحات بخشنامه :

1- در این بخشنامه امکان انتخاب کارت طلائی یک ستاره اختیاري براي خودروهاي پژو405 و پژو 206 (بجز 206 صندوقدار که بعنوان هدیه دارد) ، با امتیاز 25% تخفیف فراهم می باشد. لذا مشتریان محترم در صورت تمایل به دریافت کارت طلائی، لازم است حین انجام مراحل ثبت نام نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند.

2- در این بخشنامه کارت هدیه با مبالغ مختلف براي خودروهاي خانواده 405و سمند در نظر گرفته شده است.

3- شرکت ایرانخودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت ، نسبت به قطع ثبت نام اقدام کند.

4- امکان انتخاب شرکت بیمه گر در زمان ثبت نام وجود دارد.

5- در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، مطابق کلیه قراردادها 18درصد سالیانه (یک و نیم درصد ماهیانه) ، جریمه تاخیر به صورت روزشمار محاسبه و قابل پرداخت خواهد بود.

6- شرکت متعهد است در زمان ثبت نام، لیست اقلام و بهاي آپشن هاي اختیاري را به مشتري ابلاغ نماید. بدیهی است در صورتی که (پس از امضاء قرارداد توسط مشتري، بعلت وجود الزامات قانونی و یا لزوم استانداردهاي اجباري، نصب تجهیزات و لوازم اضافی (آپشن) توسط شرکت لازم باشد، شرکت حق مطالبه ارزش اضافه آپشن بر اساس ضوابط مصوب شوراي رقابت را خواهد داشت.

زمان فعال سازي این بخشنامه ساعت 9 صبح روز شنبه مورخ 94/05/03 می باشد  .

جدول فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه مردادماه 94 به شرح ذیل می‌باشد :

sharayet foroosh foori irankhodro-mordad 94

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.