آخرین اخبار

دنا رقیبی سرسخت برای خودروسازان اروپایی

محصولات گروه صنعتی ایران خودرو و به خصوص دنا می تواند رقیب سرسختی برای محصولات سایر خودروسازان اروپایی در قزاقستان باشد.

به گزارش کارنت به نقل از ایکوپرس، حیدر بایف استاندار اکتائو ضمن اشاره به کیفیت خوب محصولات ایران خودرو گفت: دنا می تواند رقیب سرسختی برای خودروسازان خارجی باشد.

وی ادامه داد: تبادلات اقتصادی بین جمهوری اسلامی ایران و قزاقستان رو به افزایش است وهمین امر موجب تعامل بیشتر در زمینه های مختلف بین دو کشور می شود.

حیدر بایف تاکید کرد: قزاقستان آمادگی دارد تا در زمینه صنعت خودروسازی نیز با ایران خودرو همکاری داشته باشد.

وی لازمه ورود به بازار قزاقستان را کیفیت بالا و همچنین قابلیت رقابت پدیری محصولات ایران خودرو دانست و تصریح کرد: از لحاظ زیبایی محصولات ایران خودرو بسیار مدرن است.

استاندار اکتائو افزود: قزاقستان می تواند بازار بکری برای گروه صنعتی ایران خودرو باشد و  اقدامات لازم برای تعامل بیشتر با ایران خودرو را انجام خواهد داد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. 1- قزاقستان . نه اروپا !
    2- البته در شرایط مساوی با خودروهای خارجی باید ضریب 50% به دنا بزنه و بعلت نوع محصول و کیفیت خودروهای داخلی باید یک ضریب 50% دیگر هم بزنه.
    بله – اگر ایران خودرو ، دنا را با یک چهارم قیمت بفروشه یعنی حدود 2000 تا 2500 یورو ، احتمالا” بتونه مشتری در کشورهای جهان سوم پیدا کنه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *