آخرین اخبار

افزایش ۵ ساعته زمان سفر در تعطیلات عید فطر

در تعطیلات عید فطر زمان سفر در محور چالوس – کرج بیش از ۵ ساعت افزایش یافت و در روز ۲۵ تیرماه بیش از ۱۳ میلیون خودرو در محورهای برون شهری تردد کردند.

به گزارش کارنت به نقل از مهر، در روزهای تعطیلات عید فطر بیشترین زمان برای سفر در محور چالوس – کرج به ثبت رسید به طوری که زمان سفر که در حالت عادی ۱۸۰ دقیقه است، در روز ۲۸ تیر به ۴۸۷ دقیقه رسید؛ به این معنا که زمان سفر در این محور بیش از ۵ ساعت نسبت به روزهای عادی افزایش یافت. همچنین بیشترین زمان سفر در مسیر کرج – چالوس هم در تاریخ ۲۵ تیر و بین ساعت ۱۰ تا ۱۱ اتفاق افتاد که زمان سفر به ۳۴۵ دقیقه افزایش یافت.

براین اساس، از تاریخ ۲۴ لغایت ۲۸ تیرماه بیشترین تردد روزانه در ۲۵ تیر به ثبت رسید، ضمن آنکه بیشترین ورودی به استان‌های البرز، تهران، قزوین، مازندران، قم و مرکزی بوده همچنین بیشترین خروجی هم از استان‌های البرز، تهران، قزوین، قم، مرکزی و مازندران انجام شده است که قرارگرفتن این استا‌ ها در کریدورهای اصلی دلیل آمار بالای تردد در این استان‌ها عنوان شده است.

براساس آخرین آمارها، در روز ۲۵ تیرماه که بیشترین تردد انجام گرفت، ۱۳ میلیون و ۲۰۳ هزار و ۵۲۹ وسیله نقلیه در محورهای برون شهری کشور تردد کردند که نسبت به روز قبل از آن ۱۵ درصد افزایش داشت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *