آخرین اخبار

قرارداد با شرکت پژو آماده امضا است/ ایران خودرو به دنبال همکاری باشرکت بنز و فولکس‌واگن

مدیر عامل ایران خودرو گفت: قرارداد ایران خودرو با شرکت پژو اماده امضا است و در حال حاضر ما به دنبال همکاری با شرکت بنز و فولکس‌واگن هستیم.

به گزارش کارنت ، یکه زارع مدیرعامل ایران خودرو در گفتگو با خبرنگار حوزه صنعت گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اینکه بعد از موافقت‌های خوبی که انجام شد کشورهای مختلف علاقه‌مند برای حضور در کشور ایران هستند، گفت: در حال حاضر یک شرکت عالی‌رتبه آلمانی در حوزه صنعت خودرو و دارو در ایران حضور پیدا کرده است.

وی در ادامه افزود: ایران خودرو سعی دارد با یک شرکت اروپایی غیر از فرانسه ارتباط برقرار کند و ما سعی کرده‌ایم از این فرصت نهایت استفاده را ببریم.

مدیر عامل ایران خودرو تصریح کرد: در این سفر هیات عالی‌رتبه آلمانی شرکت فولکس‌واگن و بنز حضور دارند و این در حالی است که ایران خودرو از سالیان قبل با شرکت بنز همکاری خوبی داشته و در حال حاضر قصد دارند آن را توسعه دهد.

یکه زارع تصریح کرد: ایران خودرو از مدت‌ها پیش با شرکت پژو مذاکرات خوبی داشته و تقریبا به اتمام رسیده است ولی این به معنای آن نیست که شرکت‌های دیگر غیر از فرانسه مراجعه کنند ما آنها را مد نظر قرار ندهیم.

وی یادآور شد: ایران خودرو به دنبال این است که با شرکت‌های جدید همکاری بیشتری داشته باشد.

مدیر عامل ایران خودرو توضیح داد: ما با شرکت پژو تمام اقدامات لازم را انجام داده‌ایم و این قرارداد آماده امضا است و بعد از آنکه شرایط بازدید ایجاد شود به امضا خواهد رسید.

یکه زارع اظهار داشت: ایران خودرو با شرکت پژو یک قرار داد 50،50 منعقد خواهد کرد ولی باز هم تاکید می‌کنم که این به معنای این نیست که در صورت پیشنهاد بهتر قراردادی منعقد نکنیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *