آخرین اخبار

عبور 130 هزار خودرو به سمت شمال در جاده چالوس در تعطیلات عید سعید فطر

رییس پلیس راه استان البرز گفت که بر اساس برآوردهای اولیه در ایام تعطیلات عید سعید فطر 130 هزار خودرو از جاده چالوس به سمت شمال کشور رفته اند.

به گزارش کارنت سرهنگ رضا اکبری روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: تا روز یکشنبه حدود 24 هزار خودروها از شمال به جنوب جاده چالوس تردد کرده اند. گرچه آمار دقیق تر در این زمینه در حال استخراج است.

وی با اعلام اینکه ترافیک جاده چالوس هنوز سنگین است، گفت: ساعت 6 صبح دوشنبه این مسیر دو طرفه شد و مشکلی برای تردد خودروها در این جاده وجود ندارد.

سرهنگ اکبری با اشاره به همکاری ماموران پلیس راه البرز برای تردد نیروها و تجهیزات امدادرسان به سیل زدگان در روستای سیجان در جاده چالوس، گفت: شب گذشته با همکاری ماموران پلیس راه نیروها و تجهیزات امدادرسانی مورد نیاز برغم یک طرفه بودن جاده اعزام شدند.

بارش شدید باران و طغیان رودخانه کرج عصر یکشنبه وقوع سیل در روستای سیل در مسیر جاه چالوس را به دنبال داشت و تا کنون سیل 5 نفر را به کام مرگ برده است.

بر اساس اعلام فرماندار کرج و مسوولان مدیریت بحران استان البرز سیل 25 خودرو را نیز با خود برده که تا کنون اطلاعی از سرنوشت سرنشینان آن در دست نیست و جستجوها ادامه دارد.

نیروهای امدادرسان در حال کمک به آسیب دیدگان از سیل در این منطقه هستند و با دو طرفه شدن جاده چالوس، امدادرسانی تسریع شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *