آخرین اخبار

ترافیک سنگین و بارندگی شدید در محورهای هراز و فیروزکوه

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران از ترافیک سنگین و بارندگی شدید در محورهای هراز و فیروزکوه خبر داد و گفت: ترافیک تا بامداد دوشنبه در این محورها ادامه دارد.

به گزارش کارنت به نقل از فارس، مهران کرانیان دقایقی پیش در گفت‌وگویی در شرق استان تهران در خصوص آخرین وضع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه و امام رضا (ع) اظهار داشت: در حال حاضر در محور هراز شاهد ترافیک سنگین هستیم که بارندگی نیز بر کندی تردد افزوده؛ این ترافیک سنگین به جاجرود و آزادراه تهران ـ پردیس نیز رسیده است.

وی افزود: با توجه به یک‌سویه شدن جاده هراز از ساعت 15 از آب اسک به سمت رودهن، ترافیک را از ظهر امروز در جاده هراز شاهد هستیم و این محدودیت تردد از رودهن تا آب اسک تا ساعت 3 بامداد ادامه خواهد داشت.

کرانیان ادامه داد: محور فیروزکوه نیز زیر بار ترافیک سنگین است و تردد در این محور با توجه بارندگی‌های شدید و کم شدن کانون دید رانندگان تردد با کندی همراه است؛ در محور امام رضا (ع) هیچ مشکلی از بابت ترافیک نداریم و در این محور، تردد به‌صورت روان در جریان است.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران ممنوعیت تردد کامیون و کامیونت در محور هراز و کفی و کامیون در محور فیروزکوه را از اقدامات پلیس برای کمتر شدن بار ترافیکی خواند و افزود: این ممنوعیت تردد برای خودروها حامل مواد سوختی و فاسدشدنی در محور فیروزکوه اعمال نمی‌شود.

وی ادامه داد: رانندگان باید در این شرایط جوی و با توجه به سیل بازگشت مسافران، احتیاط و آرامش در رانندگی را در اولویت خود قرار دهند و از سرعت و سبقت غیرمجاز و بی‌حوصله بودن در رانندگی بپرهیزند.

کرانیان با بیان اینکه تاکنون در محورهای شرق استان تهران حادثه خاصی رخ نداده است، گفت: پیش‌بینی می‌شود این ترافیک سنگین تا بامداد دوشنبه ادامه داشته باشد؛ رانندگان در طول مسیر استراحت و رفع خستگی را مدنظر قرار دهند و بعد از طی مسافتی، استراحت کنند.

کرانیان بیان کرد: بار رفت در چهار روز تقسیم شده بود و بازگشت مسافران را در روزهای آینده نیز شاهد خواهیم بود؛ اما برای محدودیت تردد و یک‌سویه شدن جاده تصمیمی گرفته نشده و اگر لازم و ضرورتی باشد، محدودیت اعمال و اعلام خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *