آخرین اخبار

ترافیک سنگین در محور چالوس، هراز و قزوین – رشت

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به ترافیک سنگین در محورهای چالوس، هراز و قزوین – رشت و همچنین ترافیک نیمه سنگین در فیروزکوه و برخی جاده‌های دیگر، از یک‌طرفه شدن جاده چالوس از عصر امروز خبر داد.

به گزارش کارنت به نقل از تسنیم، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی در معابر و راه‌های بین‌شهری اظهار داشت: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی، ترافیک در محور کرج چالوس از میدان حافظ تا تونل شماره 6, سه راهی دیزین تا تونل کندوان و از پل زنگوله تا سیاه بیشه سنگین است.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: همچنین ترافیک خودروها در محور هراز از آبعلی تا امام زاده هاشم و محدوده‌های پلور, آب اسک, سه راهی لاسم, کهرود, تونل تکاور 2 وگزنک نیز سنگین گزارش شده است.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این محورها، تصاویر دریافتی، حاکی از ترافیک سنگینی در محور رشت – قزوین ور در محدوده منجیل و رودبار دارد.

رحمانی افزود: بنابر آخرین گزارش‌ها، ترافیک عبوری در محورهای قزوین زنجان, زنجان تبریز, قزوین رشت و محور فیروزکوه از سوادکوه تا شیرگاه نیز نیمه سنگین است.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در پایان خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده، حرکت خودروها از ساعت 14:30 امروز از سمت مرزن آباد به سمت میدان امیرکبیر کرج ممنوع است و با توجه به حجم ترافیک در محور چالوس،‌ زمان اتمام این ممنوعیت مشخص خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *