آخرین اخبار

آماده‌باش امداد خودرو برای تعطیلات عید فطر

طرح وی‍ژه امداد تعطیلات عید سعید فطر با 1643 ناوگان امداد خودرویی از روز گذشته چهارشنبه 24 تیرماه آغاز شده و تا ساعات پایانی روز دوشنبه 30 تیرماه در تمامی شهرها وجاده های کشور ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا به نقل از امداد خودرو ایران، استقرار نیروهای متخصص امدادی در جاده ها، نیروهای ستادی در مراکز تماس و بازرسین محسوس و نامحسوس، به صورت شبانه روزی از تمهیدات این طرح است که در صورت درخواست هموطنان به یاری ایشان بشتابند.

این شرکت اعلام کرده که با دارا بودن تعداد 1643 اکیپ شیفت در این طرح اعم از خودروهای امدادبالینی مجهز، ناوگان حمل استاندارد، ناوگان سرویس در محل با سبد قطعات بیشتر، ناوگان موتورسوار و با بهرمندی از کارشناسان مجرب در مراکز تماس، پاسخ گوی هموطنان در روزهای تعطیل عید فطر و بصورت شبانه روزی است. همچنین باتوجه به پیش بینی ترافیک سنگین ناشی از مسافرت زمینی هموطنان طبق تجارب گذشته و برنامه ریزی های انجام شده در امداد خودرو ایران برای چیدمان ناوگان امدادی در سطح جاده ها و معابر پرتردد، انتظار می‌رود میانگین زمان انتظار مشتریان برای دریافت امداد جاده ای کمتر از 35دقیقه باشد. در برخی از جاده ها نیز به علت حجم بالای ترافیک،برنامه ریزی حضور امدادگران موتورسوار با رویکرد ارائه خدمات با کمترین زمان انتظار صورت گرفته است.

هم وطنان می توانند برای دریافت خدمات به صورت شبانه روزی و در تمام نقاط کشور با شماره سراسری 096440 تماس بگیرند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *