آخرین اخبار

جاده کرج- چالوس در تعطیلات عید فطر یک‌طرفه می‌شود

مدیرکل دفتر فنی استانداری البرز با بیان اینکه ۷۵ خودرو پلیس در البرز آماده خدمات رسانی در تعطیلات عید فطر هستند، گفت: جاده کرج- چالوس در تاریخ ۲۴، ۲۵ و ۲۶ تیرماه از سمت جنوب به شمال یکطرفه می‌شود.

به گزارش کارنت، ابوالفضل فانی در حاشیه جلسه شورای ترافیک استان البرز که عصر امروز در سالن حوزه عمرانی استانداری البرز با حضور معاون امور عمرانی استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سومین جلسه شورای ترافیک استان البرز با محوریت کنترل ترافیک تعطیلات عید سعید فطر برگزار شد.

وی با بیان اینکه ۷۵ خودرو پلیس آماده خدمات رسانی در این تعطیلات از ۸ صبح چهارشنبه هستند، افزود: جاده کرج- چالوس در تاریخ ۲۴، ۲۵ و ۲۶ تیرماه از سمت جنوب به شمال یکطرفه می‌شود.

مدیرکل دفتر فنی استانداری البرز با بیان اینکه در روز چهارشنبه ۲۴ تیرماه از ساعت ۱۷ تا ۱:۰۰ بامداد یکطرفه می‌شود، تصریح کرد: جاده چالوس در روز ۲۵ تیرماه از ۱۳:۳۰ دقیقه تا ۳:۰۰ صبح و در ۲۶ تیرماه از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه تا ۱:۰۰ بامداد شنبه به صورت یکطرفه از کرج به سمت چالوس است.

وی با بیان اینکه در روزهای شنبه و یکشنبه جاده چالوس از شمال به جنوب یک طرفه است، خاطرنشان کرد: این امر از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه تا ۳:۰۰ بامداد اجرایی می‌شود.

فانی با اشاره به اینکه وجود جرثقیل در آزادراه و جاده چالوس مورد بررسی قرار گرفت، اظهار داشت: استقرار جایگاه برای امداد اورژانس و هلال احمر نیز از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

وی بیان کرد: در مورد آماده سازی جایگاه‌های سوخت، شرکت پخش فرآورده های نفتی اعلام کرد مشکلی به لحاظ بحث سوخت وجود ندارد و همچنین مقرر شد تابلوهای VMS توسط راه و شهرسازی و شهرداری کرج نصب شود تا اطلاع رسانی لازم را به مسافران داشته باشند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *