آخرین اخبار

ترخیص خودروها و موتورهای توقیفی فاقد حکم قضایی به مناسبت عیدفطر

سخنگوی نیروی انتظامی از ترخیص کلیه خودروها و موتورهایی که با دستور پلیس توقیف شده و فاقد منع و حکم قضایی هستند به مناسبت عید فطر و کاهش ۸ درصدی تصادفات در رمضان خبر داد.

به گزارش کارنت به نقل از فارس، سردار سعید منتظر‌المهدی معاون اجتماعی ناجا در دومین نشست خبری سخنگوی ناجا به تلاش مضاعف پلیس برای نظم و امنیت بخشی در ماه مبارک رمضان و به‌خصوص لیالی قدر پرداخت و اظهار داشت: با تلاش مضاعف همکاران من مراسم لیالی‌قدر بدون هیچ‌گونه مشکلی انجام شد.

سخنگوی ناجا تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان با کاه ش8 درصد تصادفات و تلفات جاده‌ای نسبت به مدت مشابه در سال قبل مواجه بوده‌ایم.

وی به طرح سالم سازی دریا که از اواخر خرداد شروع شد پرداخت و گفت: در این طرح 154 نفر از کسانی که در دریا گرفتار شده بودند توسط دریابانان نجات پیدا کردند.

معاونت اجتماعی ناجا به عیدی فرمانده ناجا برای شهروندان اشاره و اظهار داشت: با دستور فرماندهی نیروی انتظامی کلیه خودروها و موتورسیکلتهایی که با دستور پلیس توقیف شده‌اند منوط به نداشتن منع قضایی به مناسبت عید سعید فطر ترخیص می‌شوند.

وی گفت: امروز ابلاغیه صادر می‌شود و از روز سه‌شنبه این دستور قابل اجراست.

این مقام ارشد انتظامی کشور درمورد عملیات بسیار خوبی که در سحرگاه دیروز در منطقه میرجاوه به وقوع پیوست بیان داشت: عملیات سحرگاه دیروز با اشراف کامل اطلاعاتی و آمادگی کامل مرزبانان هنگ مرزی میرجاوه انجام شد و مرزبانان که از نفوذ گروه مخربی از جیش‌العدل که توسط چند گروه دیگر حمایت می‌شد جلوگیری کرده و تمام اعضای این گروه را دستگیر کردند؛ در اثنای این عملیات یکی از فرمانده هان هنگ مرزی میرجاوه به درجه رفیع شهادت رسید که در انجام این عملیات نقش مؤثری داشت.

سردار منتظر‌المهدی به اعترافات بسیار تکان دهنده اعضای دستگیرشده این گروهک پرداخت و تصریح کرد: این گروهک قصد خرابکاری و انجام عملیات‌های متعدد در چند شهر ایران را داشتند و می‌خواستند با استفاده ای ابزار های نوین و تسلیحاتی که نسبت به  صوت، حرارت و نور حساسیت دارند انفجاراتی انجام دهند.

سخنگوی ناجا به برگزاری اختتامیه جشنواره رسانه، نظم و امنیت عمومی پرداخت و خاطرنشان کرد: این جشنواره در روز خبرنگار مصادف با 17 مرداد در سه محور خبر، گفت‌وگو و گزارش ویژه برگزار خواهد شد و فرمانده ناجا به برترین‌ها هدایایی تقدیم خواهد کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *