آخرین اخبار

طرح بازدید رایگان تابستانی نگین خودرو

مدیریت خدمات پس از فروش شرکت نگین خودرو با بهره گیری از جدیدترین آموزشهای فنی شرکت رنو و دسترسی به آخرین اطلاعات تعمیراتی، همواره در تلاش است تا مناسب ترین راهکار های تعمیراتی را با استفاده از کارشناسان و پرسنل فنی مجرب نمایندگی ها، جهت رفع ایراد خودروها بکار گیرد.

به همین منظور در راستای ارتقاي سطح كيفي خدمات پس از فروش و كسب رضايتمندي مشتريان طرح بازدید رایگان تابستانی نگین خودرو از 20  تیرماه 1394 به مدت یک هفته در نمایندگی های منتخب نگین خودرو در کشور برگزار خواهد شد.

بنا به گفته وهاب آقایی، مدیر خدمات پس از فروش شرکت نگین خودرو، از جمله مزایایی که در این سرویس برای مشتریان رنو در نظر گرفته شده است می توان به بازدید رایگان خودروها، اجرت تعویض رایگان قطعات و 20%  تخفیف ویژه قطعات مصرفی و روغن کاسترول اشاره کرد.

این سرویس دوره ای که در 8 نمایندگی منتخب نگین خودرو برگزار خواهد شد، شرایط خوبی را برای صاحبان خودروی اصیل اروپایی فراهم می کند تا با خیالی آسوده در ایام با سعادت عید سعید فطر سفر های تابستانه خودر ا آغاز کنند.

در تهران تعمیرگاه مرکزی نگین خودرو که به تازگی با بهره گیری از کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و استفاده از به روزترین تجهیزات در زمینه‌ی تعمیرات، سرویس، تعویض و تعمیرات لوازم جانبی افتتاح شد به همراه نمایندگی محسنیان آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند.

در استان ها نیز استان اصفهان نمایندگی تیموری، استان فارس نمایندگی حریت، استان سیستان و بلوچستان نمایندگی زاهدی، استان کردستان نمایندگی رعدی (راهنیان)، استان کرمان نمایندگی زاهدی و استان مازندران نمایندگی گلداعی مجموعه نمایندگانی هستند که خدمات لازم را در این سرویس دوره ای تابستانه نگین خودرو ارائه می کنند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به بخش خدمات پس از فروش پایگاه اطلاع رسانی نگین خودرو به آدرس www.neginkhodro.com مراجعه کنند و یا با شماره 734555-021  تماس بگیرند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *