آخرین اخبار

دانشکده تخصصی خودرو کشور با همکاری سرمایه گذار چینی در البرز راه اندازی می شود

تفاهم نامه همکاری و احداث دانشکده تخصصی خودرو کشور در منطقه ویژه اقتصادی پیام دراستان البرز با سرمایه گذار چینی منعقد شد.

به گزارش کارنت به نقل از ایرنا، در دیدار استاندار البرز با سرمایه گذار چینی که ابوالفضل فلاح نماینده وزیر، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی البرز و نایب رییس مرکز خدمات سرمایه گذاری در استان، محمد علی مختاری رییس هیات مدیره و مدیر عامل فرودگاه پیام، ایرج موفق مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز نیز حضور داشتند، تفاهم نامه همکاری مشترک بین سرمایه گذار چینی با اداره کل صنعت معدن و تجارت، منطقه ویژه اقتصادی پیام با نظارت استاندار البرز به امضاء رسید.

بر اساس این تفاهم نامه به زودی نخستین دانشکده تخصصی خودرو کشور در منطقه ویژه اقتصادی پیام احداث می شود.

سرمایه چینی علاوه بر تولید خودروی برقی، با استفاده از منابع انرژی، تولید برق خواهد داشت. منطقه ویژه اقتصادی پیام با فراهم ساختن امکانات موجود؛ زمینه این همکاری مشترک را فراهم آورده است.

هاو سرمایه گذار چینی در جریان امضاء تفاهم نامه همکاری، روابط خارجی استانداری را در همکاری با سرمایه گذاران مطلوب ارزیابی کرد و گفت: با فرصتی که استاندار البرز فراهم آورد، انگیزه ما سرمایه گذاران از امروز برای توسعه فعالیت های بیشتر تولیدی و اقتصادی در این استان بیشتر شده است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *