آخرین اخبار

جزئیات محدودیت‌های پایانی هفته جاده‌های کشور

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا محدودیت‌های تردد در روزهای پایانی هفته را تشریح کرد.

به گزارش کارنت به نقل از تسنیم، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به اعمال محدودیت‌ در روزهای پایانی هفته در راه‌ها و جاده‌های کشور اظهار داشت:‌ پلیس راه به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه از 10 الی 12 تیرماه محدودیت‌هایی را در نظر گرفته است.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اعلام خبر ممنوعیت تردد انواع موتورسیکلت در برخی محورها گفت: از ساعت 12 ظهر روزچهارشنبه دهم تیر ماه تا ساعت 24 روز جمعه دوازدهم تیر از محورهای کرج- چالوس , هراز , فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

وی همچنین به محدودیت‌های اعمال شده در محور کرج چالوس نیز اشاره کرد و با تاکید بر ممنوعیت تردد انواع تریلر, کامیون و کامیونت از محور کرج چالوس، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روز جمعه دوازدهم تیر تا ساعت 2 بامداد روز شنبه سیزدهم تیر ماه از میدان امیر کبیر کرج تا دهانه شمالی تونل کندوان به منظور تخلیه بار ترافیکی ممنوع است.

رحمانی ممنوعیت اعمال شده در محور هراز را نیز تردد انواع تریلر عنوان و با اشاره به وضعیت این محدودیت‌ها در محور فیروزکوه خاطرنشان کرد: در محور فیروزکوه نیز تردد تمام  تریلرها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 صبح تا 24 روز جمعه از تهران به سمت قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *