آخرین اخبار

متقاضیان ریو مدل 2015 ، همچنان سرگردان!

به گزارش کارنت، یک سال از خبر فروش کیا ریو مدل 2015 می‌گذرد، اما ثبت نام کنندگان همچنان سرگردان هستند. قرار بود این خودرو با موعد تحویل 120 روزه و احتساب سود مشارکت روز شمار، تحویل مشتریان شود؛ اما چند ماهی از تاریخ تحویل گذشته و خبری از خودرو نیست.

اپراتور فروش شرکت اطلس خودرو در پاسخ به این تاخیر در تحویل اعلام کرد : ورود ریو با مشکلاتی مواجه شده و به جای آن خودرو سراتو جایگزین شده است.

یکی از مخاطبان ضمن تماس با پایگاه خبری اعلام کرده: در تاریخ 10 مهر ماه سال 93 در نمایندگی کیا موتور همدان برای پیش خرید ریو جدید ثبت نام کردم. ابتدا گفتند: که خودرو 4  ماهه تحویل می شود، یعنی بهمن ماه ولی وقتی مراجعه کردم، گفتند: نظر شرکت 4ماه کاری بوده و با احتساب روزهای تعطیل اسفند ماه تحویل خواهد شد. پس از مراجعات مکرر و بی نتیجه به نمایندگی و شنیدن وعده های متفاوت، سرانجام در تاریخ 22/2/94 از خرید خودرو انصراف دادم. اما در این مورد نیز با خلف وعده های مکرر شرکت روبرو شدم وبا این که طبق مفاد قرارداد، شرکت متعهد به پرداخت اصل و سود وجه پرداختی بنده طی 20 روز بود، هنوز پس از حدود 50 روز وجه را به اینجانب استرداد نکرده اند.

مجله ماشین

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *