آخرین اخبارشرایط فروش

شرایط فروش و پیش فروش نقدی و اقساطی محصولات میتسوبیشی- 8تیر 94

آرین موتور پویا نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن با اعلام رسمی قیمت محصولات خود، فروش و پیش فروش خود برای تابستان امسال را آغاز کرد.

به گزارش کارنت، نماینده میتسوبیشی در ایران در تابستان امسال محصولات خود را بصورت فروش فوری(تحویل 10 و30روزه)، پیش فروش (تحویل 120 روز کاری) و فروش لیزینگی(تحویل 30 روزه) عرضه می کند.

(برای بزرگ شدن تصویر بر روی آن کلیک کنید)

sharayet foroosh aghsati va naghdi arianmotor

نکات :

1- بیمه شخص ثالث سال اول بعهده شرکت می باشد.

2- هزینه شماره گذاری (فیش 10 درصد) از مبلغ کل کسر گردیده است و خریدار شخصاً متعهد به پرداخت این مبلغ در محل شماره گذاری می باشد (جهت مشتریان شهرستان، غیر از استان تهران و البرز، مبلغ مربوط به عوارض و مالیات شماره گذاری از مبلغ خودرو کسر شده و می بایست توسط مشتری در مرکز شماره گذاری هر استان پرداخت گردد)

3- تمامی خودروها دارای 5 سال یا 150 هزار کیلومتر گارانتی می باشند.

4- در شرایط فروش اقساطی بدون کارمزد مبلغ بیمه بدنه بصورت جداگانه محاسبه و از مشتری اخذ می گردد.

5- در شرایط فروش اقساطی بدون کارمزد سند خودرو تا پایان اقساط در رهن شرکت آرین موتور می باشد.

6- حق الزحمه عاملیت مجاز توسط شرکت تامین و پرداخت می گردد. بنابراین پرداخت هرگونه وجهی تحت هرعنوان توسط متقاضی به عاملیت برخلاف مقررات شرکت بوده و غیرمجاز می باشد.

7- متقاضیان خرید خودرو مکلف می باشند کلیه وجوهات مربوط به قیمت خودروی مورد درخواست را فقط به نام و به حساب بانکی شرکت آرین موتور تادیه و واریز نمایند، در صورت عدم رعایت مورد فوق شرکت آرین موتور هیچ گونه مسئولیت و تعهدی در قبال متقاضی نخواهد داشت. (شماره حساب بانک ملت: 5006846248 شعبه کندوان انقلاب، شماره حساب بانک ملی: 0109626575008 شعبه آزادی)

8- خسارت تاخیر احتمالی در شرایط فروش فوری (تحویل 10روزه) به مبلغ 49 ریال و در شرایط فروش تحویل 30 روزه 65 ریال در ازای هر یکصد هزار ریال سپرده پیش پرداخت متقاضی نزد شرکت بصورت روزشمار محاسبه و به ایشان پرداخت می گردد.

9- در شرایط فروش علی الحساب (تحویل 120روزه) خسارت تاخیر احتمالی به مبلغ 77 ریال، خسارت انصراف 50 ریال و سود مشارکت 71 در ازای هر یکصد هزار ریال سپرده پیش پرداخت متقاضی نزد شرکت بصورت روزشمار محاسبه و به ایشان پرداخت می گردد.

10- شرکت طرف قرارداد آریـن موتور جهت اعطای تسهیلات لیزینگ، شرکت لیزینگ صنعت و معـدن می باشد.

11- در شرایط فروش لیزینگی سنـد خودرو به نام شرکت لیزینگ صنعت و معـدن بوده و تا پایان دوره اقساط در اجاره مشتری می باشد.

12- در شرایط فروش لیزینگی تامین شرایط اعطای تسهیلات به عهده خریدار می باشد که پس از احراز و تائید آن توسط شرکت لیزینگ قابل قبول خواهد بود.

13- مبلغ مالیات بر ارزش افزوده سود تسهیلات لیزینگ بعهده مشتری بوده و در زمان عقد قرارداد با لیزینگ، جداگانه اخذ خواهد شد.

14- در شرایط فروش لیزینگی مبلغ بیمه بدنه (کل دوره) و بیمه شخص ثالث (از سال دوم به بعد) دوره اقساط بعهده مشتری بوده و در زمان عقد قرارداد با شرکت لیزینگ به مبلغ اقساط اضافه خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *