آخرین اخبار

ارائه خدمات نوین و کاربردی به مشتریان از اولویت های سایپا است

مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا، در بازدید سرزده از مرکز ارتباط با مشتری سایپا از طریق ارتباط تلفنی با مشتریان به گفت و گو نشست و به مشکلات آنان پاسخ داد.

دکتر مهدی جمالی مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا، در راستای افزایش سطح کمی و کیفی ارائه خدمات به مشتریان، از مرکز ارتباط با مشتری(CRM) گروه سایپا بازدید و در چار چوب افزایش خدمات به مشتریان، بر رعایت کامل حقوق مشتریان تاکید کرد.

دکترجمالی در جمع کارکنان مرکز تماس سایپا گفت: با توجه به تغییراتی که در بازار کسب و کار جهانی اتفاق افتاده ، باید تعریف تازه ای از مشتری مداری و بخش امور مشتریان که متولی ارتباط با مشتری است، داشته باشیم. امروزه ساز و کارهای ارتباط با مشتری تغییر کرده است بنابراین باید در روش ارتباط با مشتری نیز با فراهم آوردن امکانات پیشرفته و به روز،  زمینه یک ارتباط مدرن را ایجاد کنیم.

وی تصریح کرد: انتظار می رود کارکنان شرکت سایپا یدک به عنوان نماینده گروه سایپا بیش از پیش با رویی گشاده و رفتاری مناسب با مشتریان ارتباط برقرار نموده و با ارائه خدمات نوین و کارآمد، زمینه کسب رضایت حداکثری مشتریان را فراهم آورند.

مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا در پایان خاطر نشان کرد: شرکت سایپا یدک بعنوان سازمان خدمات پس از فروش گروه سایپا به مشتریان است و حمایت از مصرف کنندگان جزء اصول بنیادین این شرکت بشمار می رود و باید تلاش کنیم با درک درستی از انتظارات مشتری در مسیر رضایتمندی  مشتریان با ارائه طرح های نوین، گام های جدیدی بردایم.

در این بازدید که حسن عموزاده قائم مقام فروش و خدمات پس از فروش گروه خودرو سازی سایپا نیز حضور داشت،  مصطفی وحید زاده مدیر عامل شرکت سایپا یدک گزارشی از دستاوردها و برنامه های شرکت سایپا یدک ارائه کرد و گفت: شرکت سایپا یدک تمام تلاش خود را در ارائه خدمات مناسب و کاربردی جهت کسب رضایت مشتریان به کار گرفته است.

مدیر عامل شرکت سایپا یدک افزود: در چند ماه گذشته و در راستای افزایش رضایت مشتریان  ،خدمات خوبی طراحی و در خدمت مشتریان قرار گرفته ،  که از جمله می توان به  طرح  SMS اصالت قطعه اشاره کرد و همچنین با طراحی یک نرم افزار موبایل (اپلکیشن) بسیار کاربردی، بزودی سطح  ارائه خدمات آسانتر و گسترده تری  را در اختیار مشتریان گرامی خواهیم داد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *