آخرین اخبار

آغاز عرضه CNG با نرخ 500 تومان از ساعت 6 صبح امروز/3 تیر 94

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از آغاز عرضه CNG با قیمت جدید 500 تومانی از ساعت 6 صبح امروز چهارشنبه در جایگاه‌های سوخت سراسر کشور خبر داد.

به گزارش کارنت، سید ناصر سجادی با اشاره به مصوبه هفته جاری هیات دولت و کاهش 100 تومانی قیمت هر کیلوگرم CNG، گفت: بر این اساس، از ساعت 6 صبح چهارشنبه سوم تیر ماه CNG با قیمت جدید 500 تومان به ازای هر کیلوگرم عرضه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اعلام اینکه در مدت 2 تا 3 روز آینده هم تغییرات جدید در نمایشگرهای جایگاه‌های عرضه CNG با قیمت جدید 500 تومان به ازای هر کیلوگرم انجام می‌گیرد، تصریح کرد: با این وجود، جایگاهداران تا زمان اعمال تغییرات جدید در نمایشگرها موظف به نصب برچسب قیمت جدید CNG برای دیسپنسرها هستند.

در همین حال، منصور ریاحی معاون شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران امروز در گفتگو با مهر با تاکید بر اینکه با کاهش قیمت CNG و ابطال سهمیه‌های بنزین 700 تومانی خودروها تا شهریور ماه قطعا متوسط مصرف روزانه CNG کشور با افزایش قابل توجه‌ای روبرو خواهد شد، گفت: پیش بینی می شود برای نیمه دوم سال جاری مصرف و تقاضا برای CNG با یک افزایش قابل توجه روبرو شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر به طور همزمان حدود دو هزار و 277 باب جایگاه CNG در استان‌های مختلف کشور مشغول به فعالیت و بهره برداری است، خاطرنشان کرد: افزایش قیمت بنزین در کنار تثبیت و حتی کاهش قیمت CNG منجر به صرفه جویی قابل توجه در مصرف بنزین و حتی کاهش واردات خواهد شد.

به گزارش مهر، هیات وزیران روز یکشنبه هفته جاری در نشستی به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری تصویب کرد که بهای فروش هر کیلوگرم گاز طبیعی فشرده (تحویلی به مصرف) از تاریخ ابلاغ تا پایان تابستان ۱۳۹۴، از شش هزار ریال به پنج هزار ریال کاهش یابد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *