آخرین اخبار

اجرای نخستین مرحله از طرح برخورد با تخلفات نمایشگاه‌های فروش موتورسیکلت در پایتخت

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای نخستین مرحله از طرح برخورد با تخلفات نمایشگاه‌های فروش موتورسیکلت در قالب طرح ساماندهی ترافیکی مشاغل پایتخت خبر داد.

به گزارش کارنت به نقل از تسنیم، سرهنگ حسن عابدی  با اشاره به اجرای طرح ساماندهی فعالیت نمایشگاه‌های اتومبیل در طول خیابان 17 شهریور اظهار داشت: طرح ساماندهی ترافیکی مشاغل پایتخت از سال گذشته کلید خورد که طی آن ساماندهی فعالیت نمایشگاه‌های اتومبیل در مناطق مختلفی از پایتخت اجرایی شد.

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت افزود: در این طرح که بخش‌های پیشین آن در مناطق شمال غرب، شمال شرق و شمال پایتخت به اجرا درآمده، مأموران پلیس با هرگونه توقف خودروها در مقابل نمایشگاه‌های اتومبیل که موجب مسدود شدن خیابان و یا کند شدن ترافیک خودروهای عبوری شوند، برخورد خواهند کرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر این طرح در محدوده خیابان 17 شهریور و منطقه 12 در حال اجراست، ادامه داد: پلیس در طرح مذکور با نمایشگاه‌دارانی که اقدام به پارک اتومبیل‌های خود در پیاده‌رو کرده و یا با پارک‌های عمودی و پارک دوبل، سد معبر کرده‌اند، برخورد می‌کند.

عابدی ادامه داد: در این طرح نمایشگاه‌های فروش موتورسیکلت نیز که در طول خیابان 17 شهریور قرار دارند، ساماندهی می‌شوند و این نخستین برخورد پلیس با همکاری شهرداری تهران در بحث برخورد با سد معبر نمایشگاه‌های عرضه موتورسیکلت است.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه پلیس با هرگونه توقف موتورسیکلت‌های نمایشگاه‌داران در گذرگاه عابر پیاده برخورد می‌کند، گفت: در این طرح، نمایشگاه‌های عرضه موتورسیکلتی که فاقد مجوز بوده نیز شناسایی و توسط پلیس اماکن پلمب می‌شوند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *