آخرین اخبار

نوسازي ناوگان شركت حمل و نقل بين‌المللي خليج فارس توسط ايران خودرو ديزل

در راستاي نوسازي ناوگان حمل و نقل عمومي كشور، شركت ايران خودرو ديزل از انعقاد قرارداد براي نوسازي و توسعه ناوگان لجستيك شركت حمل و نقل بين‌المللي خليج فارس خبر داد.

به گزارش کارنت  به نقل از روابط عمومي شركت ايران خودرو ديزل، در قراردادي كه ميان اين شركت و شركت حمل و نقل بين‌المللي خليج فارس بسته شد، مقرر شد ۲۰۰ دستگاه كاميون كشنده اكسور مجهز به آخرين استانداردهاي روز دنيا به ناوگان اين شركت اضافه شود.

غلامرضا رزازي، مديرعامل شركت ايران خودرو ديزل در اين جلسه كه با حضور مرادخاني مديرعامل شركت حمل و نقل بين‌المللي خليج فارس و همچنين كمالي معاونت فني اين شركت برگزار شد، با ابراز خشنودي از همكاري مجدد شركت ايران خودرو ديزل با شركت حمل و نقل بين‌المللي خليج فارس، ابراز اميدواري كرد اين همكاري سرمنشاء حركتي موثر در نوسازي ناوگان حمل و نقل عمومي كشور باشد.

شركت حمل‌ونقل خلیج‌فارس به عنوان یکی از شرکت‌های توانمند حمل‌ونقل و لجستیک در سطوح داخلی و بین‌المللی مطرح است و سهم قابل توجهي در جابه جایی محصولات کالایی كل کشور را به خود اختصاص داده است. اين شركت در راستاي ارتقاي حمل‌ونقل كالايي خود و ورود هرچه بهتر به بازار رقابتی خدمات پشتیبانی با محوریت حمل و نقل تجاری، به توسعه و نوسازي ناوگان خود اقدام كرده است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *