آخرین اخبار

بنز اکسور ایران خودرو دیزل ، بالاترین رده کیفیت را کسب کرد

بر اساس جدیدترین ارزیابی صورت گرفته در گروه خودروهای سنگین ، کشنده بنز آکسور محصول شرکت ایران خودرو دیزل در بالاترین رده بندی کیفی در بخش کشنده در اردیبهشت ماه امسال قرار گرفت.

در جدول رده بندی گروه خودروهای سنگین که توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ارائه شده است سه بخش کامیونت ، کامیون و کشنده مورد ارزیابی قرار گرفتند که در بخش کشنده ، 3 مدل خودرو تولید گردید که کشنده بنز آكسور محصول ايران خودرو دیزل در بالاترين رده اين گروه قرار گرفته است.

بر اساس این جدول پس از بنز آکسور دو محصول فوتون AUMAM H4 محصول ایران خودرو دیزل و کشنده کاوه محصول سایپا دیزل به ترتیب با کسب 35.0 و 37.4 نمره منفی در رده دوم و سوم در بخش کشنده ها در گروه سنگین قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش ، در ارزیابی کیفی خودروهای سنگین که در اردیبهشت ماه صورت گرفته شاهد رشد تولید خودروهای سنگین در مقایسه با ماه قبل بوده ایم که بيشترين تاثير در ایجاد اين روند، مربوط به افزایش توليد کامیونت ایسوزوNPR75Pو کشنده کاوه است.

با توجه به روند صعودی توليد خودروهاي گروه سنگین در اردیبهشت ماه، ارزشيابي اين خودروها نیز 115درصد افزایش داشته است.

بر اساس جدول رده بندی در گروه کامیونت ها، کامیونت ایسوزوNPR75Pمحصول بهمن دیزل در رده نخست قرار گرفت و در گروه کامیون ها در میان 3 مدل خودروی تولیدی، کامیون اسکانیاG400(کمپرسی) محصول ماموت دیزل در صدر قرار گرفته است.

جدول تغییرات میانگین نمره منفی خودروهای گروه تجاری نسبت به ماه قبل نشان می دهد که کامیون اسکانیاG400 بیشترین درصد بهبود و کشنده کاوه هم بیشترین درصد تنزل را داشته است.

بر اساس این جدول و با توجه به عيوب فني و عملكردي خودروها در گروه سنگین، کامیون البرز D375 بيشترين نمره منفي را كسب نمود. همچنين شاهد تنزل قابل توجه میانگین نمره منفي این بخش نسبت به ماه قبل هستيم.

در بخش تزئينات و مونتاژ کامیون البرز D375 بالاترین نمره منفي را كسب نمود. این در حالی است که میانگین نمره منفی این بخش6.7 درصد نسبت به ماه قبل افزایش داشته است ، همچنین در بخش بدنه كاميون بنز WH حداکثر نمره منفي را کسب نموده است به طوری که شاهد بهبود 16.4 درصدي نسبت به ماه قبل هستيم كه بيشترين تاثير در ایجاد اين روند رو به رشد، مربوط به کشنده کاوه است.

در بخش رنگ كاميون بنز WH بيشترين نمره منفي را به خود اختصاص داد. میانگین نمره منفی این بخش نسبت به ماه قبل روند صعودی6.3 درصدی را تجربه نمود که غالبا مربوط به کاهش نمره منفی کامیونت الوند در این بخش است

نکته قابل توجه اینکه در اردیبهشت ماه امسال ميانگين نمره منفي خودروهاي اين گروه تنزل كيفي 1.1 درصدي نسبت به ماه قبل داشته است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *