آخرین اخبار

اعطای تخفیفات ویژه بیمه نامه شخص ثالث توسط بیمه دانا

رقابت شرکت های بیمه ای برای توسعه سهم بازار خود در بیمه شخص ثالث همچنان ادامه دارد و برای موفقیت در این بازار تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته می شود.

بر این اساس مشاهدات میدانی خبرنگار ما حکایت از اعطای تخفیفات ویژه بیمه دانا برای مشتریان خود در قبال فروش بیمه نامه شخص ثالث دارد. شرکت بیمه دانا 15 درصد تخفیف بیمه به جهت صدور بیمه نامه شخص ثالث، مازاد بر تخفیفات بیمه نامه در نظر گرفت.

این تخفیفات به تازگی از سوی مدیران شرکت بیمه دانا در نظر گرفته شده و به کلیه نمایندگی های این شرکت بخشنامه شده است.

برخی از نمایندگی های بیمه دانا برای معرفی تخفیفات بیمه شخص ثالث ۱۵ درصدی شرکت بیمه دانا بنر و تبلیغات محیطی انجام می دهند تا این تخفیفات مناسب را به مشتریان خود معرفی کنند.این در حالی است که شرکت بیمه دانا در سایت اطلاع رسانی خود خبر چندانی از تخفیفات در نظر گرفته شده به مشتریان و مخاطبان خود نداده است.

شرکت بیمه دانا در زمینه فروش و ارائه خدمات بیمه تکمیلی درمان بسیار موفق عمل کرده و با بسیاری از شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی قرار داد منعقد کرده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. چه تخفیفی؟ چرا خبر رو شفاف نمی نویسید ! بگید مردم بدونند که بیمه دانا تصمیم گرفته کل پول بیمه رو ازشون بگیره و اگر مردم پوشش بیشتری خواستند فقط در خصوص پوشش بیشتر 15% تخفیف میدهد والا پول بیمه همان است که در دیگر بیمه ها هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *