آخرین اخبار

استاندارد محصولات پرتیراژ X100وX200 سایپا تمدید شد

محصولات پرتیراژ ایکس 100 و ایکس 200 سایپا به عنوان اولین ها موفق به تمدید استانداردهای لازم از آزمایشگاههای داخلی و خارجی شدند .

با افزایش و بهبود فعالیت های زنجیره تامین ، طراحی و تولید گروه خودروسازی سایپا و حساسیت ویژه مدیرعامل گروه در خصوص ارتقاء فعالیت های مذکور ، تمامی تست های مصوب در استاندارد ملی بر روی محصولات پرتیراژ X100وX200 سایپا با موفقیت در آزمایشگاههای داخل و خارج از کشور انجام گردید و بار دیگر اثبات گردید که محصولات تولیدی گروه خودروسازی سایپا کاملاً با استانداردهای ملی تطابق کامل دارد .
از آنجا که این فرایند به صورت دوره ای تکرار میشود ، گروه سایپا برنامه ریزی نموده تا تمامی زیرساختهای لازم برای حفظ سطح استاندارد در محصولات خود را مهیا و حفظ نماید .
گفتنی است در بررسی هایی که بر روی تصادفات خودروهای داخلی توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران بر اساس آمارهای راهنمایی و رانندگی و سازمان پزشکی قانونی انجام شده است تلفات درخودروهای تولیدی گروه سایپا به جهت افزایش ایمنی و مقاومت در مقایسه با سایر خودروهای پرتیراژ داخلی کاهش چشمگیری داشته است .
شایان ذکر است در بررسی تصادفات منجر به جرح خودروهای X100 تولیدی سالهای 91 به بعد به جهت ارتقاء ایمنی این خودروها تلفات در حد بالاتر از استاندارد کاهش نشان میدهد .

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *