آخرین اخبارشرایط فروش

شرایط فروش فوری محصولات ایران‌خودرو – تیرماه 94

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند، شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه تیرماه 94 به شرح جدول پیوست از روز دوشنبه مورخ یکم الی 31 تیرماه 94 و یا تا زمان تكمیل ظرفیت ارائه مي گردد.
شرايط و توضیحات بخشنامه :

در اين بخشنامه امکان انتخاب كارت طلائي يك ستاره اختیاري برای خودروھای پژو 405 و پژو 206 ، با امتیاز 25% تخفیف فراھم می باشد. لذا مشتریان محترم در صورت تمايل به دريافت كارت طلائي، لازم است حین انجام مراحل ثبت نام نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند.

ھر گونه تغییرات قیمتي غیر مستقیم (بیمه، عوارض دولتي ، مالیات و …) و ھمچنین تغییرات قیمتي ناشي از الزامات قانوني و تصمیمات ابلاغي دولت و نھادھاي قانون گذار تا قبل از صدور فاكتور بر عھده مشتري خواھد بود.

شركت ايرانخودرو مجاز است در صورت تكمیل ظرفیت ، نسبت به قطع ثبتنام اقدام كند. امكان انتخاب شركت بیمه گر در زمان ثبت نام وجود دارد.تنظیم صلحنامه در اين بخشنامه قابل اجرا نمی باشد. پس از انعقاد قرارداد، مشتری به ھیچ عنوان حق انصراف ندارد.

در صورت بروز ھرگونه تاخیر احتمالی در تحويل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، مطابق کلیه قراردادھا 18 درصد سالیانه (يك و نیم درصد ماھیانه) ، جريمه تاخیر به صورت روزشمار محاسبه و قابل پرداخت خواھد بود.

شرکت متعھد است در زمان ثبت نام، لیست اقلام و بھای آپشن ھای اختیاری را به مشتری ابلاغ نماید. بدیھی است در صورتی که (پس از امضاء قرارداد توسط مشتری، بعلت وجود الزامات قانونی و یا لزوم استانداردھای اجباری، نصب تجھیزات و لوازم اضافی (آپشن) توسط شرکت لازم باشد، شرکت حق مطالبه ارزش اضافه آپشن بر اساس ضوابط مصوب شورای رقابت را خواھد داشت.

مبالغ ارائه شده بر اساس دستورالعمل ابلاغی شورای ملی رقابت می باشد.

شرایط فروش فوری محصولات ایران‌خودرو – مردادماه 94

فروش فوری محصولات ایران‌خودرو به مناسبت عید سعید فطر

زمان فعال سازي این بخشنامه ساعت 12 روز دوشنبه مورخ 94/04/01 می باشد .

foroosh foori-irankhodro

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫5 نظرها

  1. من خودم در ایران خودرو کار میکنم خواهش میکنم تا آذر ماه 94 صبر کنید و تا آنموقع ماشین نخرید قول میدهم قیمت ها شدیدا افت خواهد کرد البته کیفیت ها هم قرار است بهتر شود ضمنا در حال حاضر اینها مانده دستشان نخرید تا مجبور باشند به خواست مردم توجه کنند

  2. سلام.برای اولین بار مردم همدل شده اند و باهم هماهنگ در خرید نکردن از شرکتهایی که واقعا نسبت به خودروسازی دنیا اسباب بازی ميفروختن.قیمت واقعی این اسباب بازی ها دقیقا 4 برابر قیمت واقعی آنها هست.چرا باید ما این ظلم هارو به خودمون حلال بدونيم.
    ؟

  3. سلام . بیاید کمک کنیم تا قیمتاشون بیاد پایین یا اینکه حداقل کیفیت بالا بره . اگه همه با هم بخوایم می شه . بنگاه ماشین که قیمت ها خیلی پایین اومده ، چون تقاضا نیست . خواهشا حداقل صفر نخرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *