آخرین اخبار

ممنوعیت و محدودیت تردد از ساعت ۱۵ امروز در مسیرهای منتهی به بهارستان

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از تمهیدات پلیس راهور برای تشییع هرچه باشکوه‌تر پیکرهای شهدا خبر داد و گفت: از ساعت ۱۵امروز ممنوعیت و محدودیت تردد در مسیرهای منتهی به میدان بهارستان انجام خواهد شد.

به گزارش کارنت به نقل از فارس، سرهنگ مراد مرادی رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ  در مورد تمهیدات پلیس راهور برای تشییع هرچه باشکوه‌تر پیکر مطهر شهدا اظهار داشت:‌ کلیه همکاران ما در پلیس راهور از ساعت 13 و 30 دقیقه روز سه‌شنبه بنا بر طرح ترافیکی پیش‌بینی شده در تمام معابر منتهی به محل برگزاری مراسم، حضور فعال خواهند داشت.

وی تصریح کرد: مراسم تشییع پیکر شهدا ساعت 16 روز سه‌شنبه در ضلع شرقی میدان بهارستان شروع می‌شود؛ ضمن اینکه پس از پایان مراسم تشییع کاروان شهدا در ساعت 18 از خیابان جمهوری، تقاطع استانبول، خیابان فردوسی به سمت جنوب همچنین میدان امام خمینی(ره)، پایانه فیاض‌بخش، خیابان وحدت اسلامی و خیابان بهشت تردد داشته و درنهایت وارد ستاد معراج شهدا خواهند شد.

وی ادامه داد: پلیس راهور تمهیدات ویژه ترافیکی را به منظور تأمین نظم، ایمنی و همچنین تسهیل در امر عبور و مرور در معابر منتهی به محل برگزاری مراسم پیش‌بینی کرده است.

وی تصریح کرد: محدودیت و ممنوعیت ترافیکی از ساعت 15 در خیابان‌های منتهی به میدان بهارستان اعمال خواهد شد؛ این محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها از شمال، جنوب، شرق و همچنین از خیابان اکباتان به سمت میدان بهارستان خواهد بود.

سرهنگ مرادی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در مورد تغییر در خصوص محدوده طرح ترافیک خاطرنشان کرد: هیچ‌گونه تغییری درخصوص طرح ترافیک نداریم؛ فقط به منظور رفاه روزه‌داران تهرانی اجرای طرح زوج و فرد را تغییر داده و از ساعت 19 به 18 کاهش پیدا کرده است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *