آخرین اخبار

بسته پیشنهادی شرکت‌های لیزینگ به خودروسازان

جامعه لیزینگ ایران متشکل از دبیران کل کانون و انجمن شرکت‌های لیزینگ ایران و مدیران‌عامل شرکت‌های لیزینگ معتبر و فعال کشور با مدیرعامل و معاونان گروه خودرو‌سازی سایپا دیدار کردند.

دبیرکل کانون شرکت‌های لیزینگ ایران با بیان اینکه یک بسته پیشنهادی با همکاری مشترک کانون شرکت‌های لیزینگ ایران و انجمن شرکت‌های لیزینگ ایران تهیه شده است، افزود: این بسته ضمن بررسی روش‌های مختلف خرید و مبالغ تخصیص یافته به آن و نیز درصد تخفیفات ویژه، می‌تواند به انعقاد تفاهم‌نامه مشترکی با گروه خودروسازی سایپا منجر شود و کانون می‌تواند با شرکت‌های عضو، طرف قرارداد شود یا اینکه خود شرکت‌ها به‌صورت انفرادی ورود کنند.
شیروانی گفت: بسته‌های فروشی که در حال حاضر تدوین می‌شود، منجر به افزایش تقاضا نخواهد شد و محدوده‌ای از خانواده‌های ایرانی که می‌توانند اقساط این بسته‌های فروش را پرداخت کنند شامل می‌شود وسایر خانواده‌ها قادر نخواهند بود از طریق این بسته‌های فروش، خودرو موردنیاز خود را به‌دست بیاورند. نیاز به خودرو برای خانواده‌ها مثل مسکن یک نیاز اساسی است که باید در سطح گسترده رفع شود.

وی همچنین افزود: محورهای همکاری صنعت لیزینگ و خودرو فقط منحصر به فروش محصول نهایی نیست، راه‌حل‌های دیگری نیز وجود دارد. صنعت خودرو در بخش تامین تجهیزات قطعه‌سازی و فاکتورینگ مطالبات نیز می‌تواند از صنعت لیزینگ کمک بگیرد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *