آخرین اخبار

معرفی دو محصول جدید شرکت سیباموتور در نمایشگاه شیراز

شرکت سیباموتور با معرفی دو محصول جدید در چهاردهمین نمایشگاه خودرو شیراز میزبان علاقه‌مندان است.

رئیس سازمان فروش و خدمات پس از فروش شرکت سیباموتور ضمن بیان این مطلب افزود: کشنده  FAWJ6 با قدرت  460 اسب بخار و کامیونت 6 تن دو محصول جدید شرکت سیباموتور است که در آینده به بازار عرضه می‌شود و در چهاردهمین نمایشگاه خودرو شیراز به منظور دریافت نظرات و بازخورد مخاطبین در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

امینی اظهار داشت: در چهاردهمین نمایشگاه خودرو شیراز علاوه بر معرفی دو محصول آتی، محصولات تک‌محور، جفت‌محور و کمپرسی از محصولات تولیدی شرکت سیباموتور نیز در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده شده است.

وی همچنین از ارائه خدمت جدید به مشتریان این شرکت در نمایشگاه امسال خبر داد و گفت: شرکت سیباموتور در چهاردهمین نمایشگاه خودرو شیراز و در راستای ارائه خدمت جدید به مشتریان  این استان، اقدام به فروش محصولات با تخفیف ویژه کرده است به طوری که ظرف مدت برپایی نمایشگاه شیراز کلیه محصولات شرکت سیباموتور با تخفیف 2/5 میلیون تومان به متقاضیان عرضه می‌شود.

رئیس سازمان فروش و خدمات پس از فروش شرکت سیباموتور  با توجه به حضور این شرکت به عنوان یکی از 4 شرکت زیر مجموعه گروه بهمن در نمایشگاه امسال شیراز یادآور شد: شرکت سیباموتور به همراه سه شرکت بهمن‌دیزل، بهمن‌موتور و ایران‌دوچرخ و در فضایی به مساحت 1200 متر مربع از 19 تا 22 خردادماه پذیرای حضور بازدیدکنندگان است.

امینی در ادامه از تحویل محصول کمپرسی این شرکت از ابتدای سال جاری خبر داد و گفت: با توجه به تاثیر اوضاع اقتصادی در سیستم حمل و نقل کشور، چنانچه شرایط اقتصادی روند مناسبی را طی کند پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال حدود 350 دستگاه از محصول کمپرسی را تولید و عرضه کنیم.

وی افزود: بر اساس هدف‌گذاری صورت گرفته، شرکت سیباموتور هر سال یک محصول جدید را به متقاضیان معرفی می‌کند که محصول کمپرسی نیز در همین راستا عرضه شده است.

وی در ادامه با توجه به سهم  محصولات شرکت سیباموتور در ارائه محصولات سنگین در کشور اظهار داشت: شرکت سیباموتور هم‌اکنون 32 درصد سهم کشنده‌های تولیدی کشور را در اختیار دارد به همین جهت انتظار می‌رود حضور شرکت سیباموتور در نمایشگاه امسال به لحاظ  معرفی محصولات جدید و دریافت نظرات و ایده‌های مخاطبین برای صنعت خودرو کشور مثمر ثمر باشد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *