آخرین اخبار

خودروهای «دانگ فنگ» از نیمه دوم امسال می آید

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو از برگزاری کلینیک خودروهای “دانگ فنگ” برای نمایندگان این گروه خودروسازی و استقبال آنان از این خودروها خبر داد.
مصطفی خان کرمی، با اعلام این خبر گفت: به احتمال زیاد در نیمه دوم سال جاری پیش ‌فروش محصولات “دانگ فنگ” آغاز خواهد شد.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو که در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه بین‌ المللی خودرو شیراز سخن می گفت، درباره‌ زمان عرضه رنو کلیو4 نیز افزود: برنامه ‌ریزی فروش این خودرو در حال انجام است و احتمالا تا نیمه دوم امسال عرضه خواهد شد.

خان ‌کرمی، در خصوص موضوع افزایش قیمت خودرو، متذکر شد: ایران خودرو نیز مانند سایر خودروسازان درخواست افزایش قیمت خود را ارائه کرده و البته در نهایت نیز تابع تصمیمات شورای رقابت هستیم و هنوز پاسخی در این زمینه به ما داده نشده است.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو، در پاسخ به این‌که آیا واردات خودرو مانند خودروی رنو “کپچر” توسط یک خودروساز، اقدام درستی است؟ اظهار کرد: ایران خودرو دارای شرکت‌های تابعه است که هر کدام وظیفه خود را دارند. رنو کپچر نیز توسط ایساکو کیش که از زیرمجموعه‌های ایساکو بوده و دارای پروانه واردات خودرو است وارد شده و ایران خودرو به عنوان شرکت مادر فروش آن را انجام می‌دهد ضمن آنکه هر خودرویی برای تولید داخل ابتدا باید به صورت سی‌بی‌یو وارد شده و پس از بازار‌سنجی، داخلی‌سازی شود.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. واقعا که چقدر بی عرضه اید …
    فقط ماشین مونتاژ کنید
    اسمتونم گذاشتید خودرو ساز
    ننگ بر شما ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *