آخرین اخبار

حضور گروه سایپا در نمایشگاه نیجریه

گروه خودرو سازی سایپا با هدف ایجاد زمینه انتقال دانش فنی و مهندسی و تکنولوژی صنعت خودرو و کسب سهم بیشتری از بازار های صادراتی و همچنین نمایش محصولات خود در نمایشگاه نیجریه شرکت می کند.

به گزارش کارنت به نقل از  سایپا نیوز، نخستین نمایشگاه تخصصی وویژه جمهوری اسلامی ایران در نیجریه با حضور خودروسازان بزرگ ایرانی در کنار سایر تولیدکنندگان، تجار و فعالان اقتصادی کشورمان در بندرلاگوس، از تاریخ 19 /94/03  الی 94/03/21  برگزار می شود.
گروه خودرو سازی سایپا با خودرو های ریچ ، تیبا و تیبا2 در مساحتی به متراژ 85 متر مربع، محصولات خود را در معرض دید بازدید کنندگان قرار خواهد داد .
قاره افریقا به دلیل دارا بودن موقعیت جغرافیایی ،فرهنگی و اقتصادی می تواند بستر مناسبی برای حضور گروه خودرو سازی سایپا  در کشور های افریقایی در حوزه تولید ، صادرات و انتقال تکنولوزی فنی و مهندسی باشد .
همچنین کشور 170 میلیون نفری نیجریه به دلیل وابسته بودن به خودرو های وارداتی و داشتن زمینه مناسب جهت گسترش و توسعه زیر ساخت های صنعتی ، پتانسیل و بستر مناسبی برای حضور هر چه بیشتر خودرو های با کیفیت و اقتصادی گروه خودرو سازی سایپا است.
در صورت لغو تحریم های بین الملی پولی و بانکی و سهولت در نقل و انتقال ارزی، گروه سایپا می تواند باراه اندازی خطوط تولید خودرو های اقتصادی ، با توجه به پایین بودن دستمزد نیروی کار علاوه بر ایجاد اشتغال در کشور های افریقایی، از پتانسیل موجود جهت  افزایش تولید و صادرات استفاده مناسب کند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *