آخرین اخبارشرایط فروش

شرایط پیش‌فروش تندر90 اتوماتیک و دستی /خرداد 94

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند، شرايط پیش‌فروش ويژه تندر90 ، از روز سه شنبه مورخ 19 خرداد لغایت زمان تکمیل ظرفیت، به شرح جدول ذیل ارائه مي گردد :
شرايط و توضیحات بخشنامه :

1. ثبت نام در اين بخشنامه محدوديت دارد به گونه اي كه ھر كد ملي فقط امكان ثبت نام يك خودرو در كل بخشنامه را خواھد داشت.

2. نمایندگی ھا مجاز به ثبت نام از طریق کد مشتری خود نمی باشند.

3. سود مشاركت در اين بخشنامه حداكثر تا تاريخ انقضاي دعوتنامه محاسبه خواھد شد و لذا ھرگونه تبديل و محاسبات ديگر نیز بر اساس سود مشاركت اعلامی در گویا بر اساس خودرو محاسبه خواھد شد.

4. سود مشاركت در اين بخشنامه در صورت انصراف حداكثر تا زمان انقضاي دعوتنامه و چنانچه قبل از ارسال دعوتنامه باشد تا زمان انصراف براي مبلغ پیش پرداخت محاسبه خواھد شد.

5. در صورت تاخیر در تحويل خودرو از جانب شركت، سود تاخیر به ازاي مبالغ پرداختي مشتري (صرفاً به شرط تكمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) يك درصد ماھانه ( 12 درصد سالیانه) پرداخت مي شود.

6. در صورتي كه برحسب ضرورت، آپشن و يا تجھیزات خاصي بر روي خودرو نصب و يا حذف گردد و يا تغییري در برخي از قطعات خودرو ايجاد شود، دعوتنامه بر اساس خودروي تغییر يافته صادر خواھد شد.

7. در شرايط پیش فروش عادي مبلغ مابه التفاوت، در زمان صدور دعوتنامه بر اساس قیمت مصوب شركت در موعد تحويل و پس از محاسبه سود مشاركت و ھزينه ھاي قانوني از طريق دعوتنامه به اطلاع مشتريان محترم خواھد رسید.

زمان فعال سازي اين بخشنامه ساعت 11 روز سه شنبه مورخ 94.03.19 مي باشد
sharateye tondar 90

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *