آخرین اخبار

اعلام آمادگی پارس خودرو برای انتقال تجارب و دستاوردهای علمی درزمینه کیفیت

آزمایشگاه کیفیت پارس خودرو در زمینه آزمونهای رنگ و مواد شیمایی خودرو , آزمونهای مکانیکی مواد فلزی و پلیمری و کالیبراسیون تجهیزات مرتبط با خودرو فعالیت دارد.

نیل به اهداف عالیه در جهت رشد و استقلال و خود کفایی از جمله برنامه های انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران بوده که  بر عملکرد  واحد های صنعتی و تولیدی کشور تاثیرداشته است.

ارتقا سطح کیفی محصولات و نظارت دقیق بر کیفیت آن با همکاری نزدیک خودرو سازان برتر از جمله رنو و نیسان همگام با افزایش تیراژ تولید در شرکت پارس خودرو منجر به ایجاد آزمایشگاهی مجهز به تکنولوژی روز دنیا که بر پایه بهره گیری از دانش فنی پرسنل مجرب ، ملزومات و استانداردهای بین المللی در فضای مناسب شده است.

 بهنام خلج-معاون کیفیت پارس خودرو با اعلام این خبر که این شرکت آمادگی دارد تجارب و دستاوردهای علمی خود را , در زمینه کیفیت در اختیار صتعتگران و دانش پژوهان قرار دهد گفت: آزمایشگاه کیفیت این شرکت در زمینه آزمونهای رنگ و مواد شیمایی خودرو آزمونهای مکانیکی مواد فلزی و پلیمری و کالیبراسیون تجهیزات مرتبط با صنعت خودرو از قبیل تجهیزات اندازه گیری پارامتر های الکتریکی،ابعادی، فشار، گشتاور و دما فعالیت دارد.

وی گفت:سطح کیفی آزمایشگاه بگونه ای است که در آدیت های مختلف , نظیر رنو منتخب شناخته شده و موفق به اخذ تاییدیه از شرکت رنو در زمینه آزمونهای کیفی رنگ خودرو و انجام تست صنعتی رنگ خودرو شده و بعنوان تنها آزمایشگاه مرجع رنو در ایران شناخته شده است .

 خلج افزود: گذراندن دوره های آموزشی تخصصی پرسنل این واحد در مرکز تحقیقات شرکت رنو فرانسه(تکنوسنتر) و اخذ گواهینامه انجام آزمون از این مرکز ، باعث شده است که آزمایشگاه پارس خودرو تنها مرجع  مورد تایید رنو جهت انجام تست خوردگی (ECC1)  در خاورمیانه  باشد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *