آخرین اخبار

طرح تابستانه پلیس راهنمایی و رانندگی از ۱۵ خرداد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از آغاز طرح تابستانه از ۱۵ تا ۲۸ خرداد خبر داد.

سردار سرتیپ تقی مهری در نشست اعضای کمیته هماهنگی طرح‌های ویژه ترافیکی ایام ارتحال حضرت امام (ره) و نیمه شعبان گفت: مرحله دوم طرح تابستانه نیز از 25 تیرآغاز می شود و تا چهارم مهر ادامه می یابد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اضافه کرد: در استان قم و مسجد مقدس جمکران با مدیریت فرمانده انتظامی قم برنامه‌های ویژه ترافیکی پیش‌بینی و پارکینگ‌هایی هم در اطراف مسجد جمکران برای استقرار زائران مشخص شده است.

سردار مهری گفت: همکاران راهور برای هدایت زائران نیز مستقر شده‌اند.

وی با اشاره به برگزاری مراسم بزرگداشت سالروز عروج ملکوتی حضرت امام (ره) افزود: نیروی انتظامی به ویژه در تهران بزرگ با مسئولیت فرمانده تهران بزرگ از نظر ترافیکی و انتظامی هدایت معابر و تردد را بر عهده خواهد داشت.

سردار مهری گفت: با همکاری پلیس و همه دستگاه‌های متولی امور مختلف از جمله خدماتی و امدادی،  برای اجرای هر چه باشکوه‌تر مراسم ارتحال حضرت امام (ره) و جشن نیمه شعبان پیش‌بینی‌های لازم شده است.

وی به هماهنگی همه استانداران و فرمانداران سراسر کشور اشاره کرد و افزود:  برای سفر زائران از مبدأ تا تهران هماهنگی‌های لازم انجام شده؛ همچنین همکاران ما تعدادی از کاروان‌ها را اسکورت می‌کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا به پیش‌بینی ترافیک سنگین مسیرهای منتهی به مرقد امام در روزهای 13 و 14 خرداد پرداخت و گفت: از کاروان‌ها تقاضا دارم حتماً از مسیرهای پیش‌بینی شده تردد کنند و با توجه به آنکه با حجم بالایی از اتوبوس ( نزدیک به 20 هزار دستگاه) مواجهیم از همه هموطنان  می‌ خواهم صبر و حوصله به خرج دهند و از همان مسیرهای تعریف شده تردد کنند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *