آخرین اخبار

تولید محصول جدید سایپا کاشان در سال آینده

مدیرعامل شرکت خودروسازی سایپا کاشان از تولید محصول جدیدی با نام CS35 در سال آینده در این شرکت خبر داد.

 محمدرضا شیخ عطار اظهار داشت: مسوولیت تولید و بهره برداری این خودرو به شرکت سایپا کاشان محول شده که مطابق پیش بینی، نصب تجهیزات در سال 94 و تولید محصولات در سال 95 خواهد بود.

وی گفت: محصول CS35 دومین خودروی شاسی بلند چینی بعد از برلیانس V5 در سبد محصولات گروه سایپا است که تولید آن به ساپیا کاشان محول شده است.

مدیرعامل سایپا کاشان با اشاره به موفقیت های این شرکت خودروسازی در سال گذشته افزود: سایپا کاشان طی این مدت نسبت به سال 92 رشد 40 درصدی تولید را به همراه داشته است.

وی ادامه داد: حدود 150 هزار دستگاه خودروی تیبا و سایپا 111 سال گذشته تولید شده است.

وی با اشاره به صادرات پنج هزار و 462 بدنه به عراق و 411 خودرو به کشورهای دیگر تاکید کرد: تولید انبوه محصول جدید ساینا و شروع تولید آزمایشی محصول CS35 در دستور کار این شرکت قرار دارد که امیدواریم در نیمه دوم سال 94 محصول ساینا را به بازار ارائه نماییم.

شرکت تولید خودرو سایپا کاشان در کیلومتر 14 جاده کاشان- اردستان احداث شده است، این سایت در همجواری شهرک صنعتی کاشان و در نزدیکی شاهراه های حمل و نقل ریلی و جاده ای واقع شده است.

سایپا کاشان با مساحت 318 هکتار به عنوان یکی از وسیع ترین مجموعه های صنعت خودروسازی در کشور شناخته می شود.

این شرکت قابلیت تولید 200 هزار دستگاه انواع خودروهای سواری در سال را داراست که صادرات این محصولات در چشم انداز این شرکت دیده شده است.

محصولات شرکت سایپا کاشان شامل خودروهای سایپا 111 و تیبا می باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *