آخرین اخبار

قیمت کرایه های سواری بین شهری افزایش نمی یابد

به گزارش کارنت، مدیر عامل اتحادیه سواری کرایه بین شهری با اشاره به نوسازی ناوگان بین شهری گفت : از سال 79 تا به امروز تعداد 450 دستگاه اتوبوس نوسازی و تعداد 30 هزار دستگاه به این ناوگان افزوده شده است.

رحمت حاج محمد علی در ادامه گفتگو با خبرنگار خبرخودرو با اشاره به توسعه ناوگان در 6 ماه سال جاری اظهار داشت : در حال حاضر تعداد 40 هزار دستگاه خودرو در ناوگان جاده ای کشور فعالیت می کنند که از این تعدد 250 دستگاه به کمک سازمان حمل و نقل کشور نوسازی و تعداد 300 دستگاه به ناوگان اضافه شده است.

وی با اشاره به اینکه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تسهیلات نوسازی ناوگان را با نرخ سود پایین به رانندگان ارائه می کند افزود : برای خرید خودروهای خارجی 70 درصد قیمت آن به شکل تسهیلات با نرخ سود 10 درصد پرداخت می شود که این خودروها شامل تویوتا کمری و سوناتا است.

مدیر عامل اتحادیه سواری کرایه بین شهری در خصوص ارائه تسهیلات نوسازی خودروهای داخلی خاطرنشان کرد : همچنین در بخش نوسازی ناوگان 70 درصد قیمت کل خودروهای داخلی تسهیلات با نرخ سود 6 درصد پرداخت می شود.

حاج محمد علی در خصوص نرخ بلیت ناوگان سواری کرایه گفت : در حال حاضر برنامه ای برای افزایش نرخ کرایه های ناوگان نخواهیم داشت و تاکنون نرخ ناوگان تغییری نکرده است.

وی در خصوص توسعه ناوگان سواری کرایه روستایی تصریح  کرد: توسعه ناوگان سواری کرایه روستایی در سال جاری باید افزایش یابد البته باید به خودروهای ساخت داخل تسهیلات با نرخ سود کم تعلق گیرد تا توسعه ناوگان برای مناطق محروم و روستایی فراهم شود.

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *