آخرین اخبار

آغاز پیش‌فروش رنو کپچر تا چند روز آینده از سوی ایران‌خودرو

ایران‌خودرو تا چند روز آینده محصول جدید خود را پیش‌فروش خواهد کرد که به بررسی مختصری از این خودرو جدید خواهیم پرداخت .

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند،در پي تقاضاي روزافزون مشتريان براي استفاده از خودرويي با ويژگي ھاي تركیبي جمع و جور بودن خودروھاي بدون صندوق و داشتن ظاھر پر ابھت و جذاب خودروھاي شاسي بلند، شركت ايران خودرو اقدام به ارائه محصولي جديد از گروه خودروسازي رنو نموده است.

پس از سالھا فعالیت مستمر با شركت رنو و پس از عرضه خودروھاي با كیفیت رنو تندر و تندر پیكاپ ( وانت تندر ) اين بار يك خودروي مدرن و به روز ديگر از محصولات شركت رنو در معرض استفاده مشتريان محترم شركت ايران خودرو قرار گرفته است. در ادامه برخي از مھمترين ويژگي ھا و مشخصات اين محصول جدید خدمت شما متقاضیان محترم ارائه مي شود. امید است تا ھمچون ھمیشه با ھمكاري شما بزرگواران بتوانیم پاسخگوي نیاز مشتريان محترم ايران خودرو باشیم.
آشنایی با خودروي کپچر

خودروي كپچر در دسته بندي خودروھا از منظر ابعادي يك خودروي شاسی بلند جمع و جور شھری يا به اصطلاح كراس اوور به حساب مي آيد. در واقع اين خودرو جاداري يك خودروي شاسي بلند و چابكي يك خودروي كوچك سواري را در ھم آمیخته و داراي ظاھري بسیار زيبا و جذاب است كه اختلاف رنگ بدنه با سقف خودرو نیز بر زیبایی ظاھري اين خودرو افزوده است.

عمده مزيت و برتري اين خودرو در قیاس با ساير خودروھاي رقیب برخورداري از موتور بسیار قدرتمند و پرتوان توربوشارژ ھمراه با مصرف بسیار پايین سوخت است كه با ھمراھي يك گیربكس دوكلاچه اتوماتیك سواري بسیار نرم و لذت بخشي را براي سرنشین فراھم خواھد كرد. در اين خودرو طیف وسیعی از امکانات به صورت استاندارد تعريف شده است تا راحتي بیشتري براي سرنشینان خود فراھم كند و حس لوكس بودن و لذت رانندگي را منتقل نمايد.

جهت اطلاع از مشخصات فنی رنو کپچر کلیک کنید

Renault_Captur_Rear

 

برخی از افتخارات این خودرو :

داراي ٥ ستاره ايمني از EuroNCAP

فروش ٢٥٥.٠٠٠ دستگاه در مدت ٢٠ ماه در اروپا

سومین SUV سال ٢٠١٤ در اروپا

اولین SUV سال ٢٠١٥ در فرانسه

بھترين خودرو در نمايشگاه ٢٠١٣ در سئول

فروش ١.٠٠٠ دستگاه در كره در مدت ٧ دقیقه

خودرو سال ٢٠١٤ در كره

خودروي پر فروش برند رنو در سال 2014

برخی از ویژگی هاي این خودرو :

خودرويي كاربردي ھمراه با نوآوري، زيبا و برازنده

جمع و جور و يك كراس اور غیرتھاجمي

يك خودروي مدرن، بروز، شیك و باھوش

خودروي امن طبق استاندارھاي روز اروپا v خودرويي جادار ،شیك و جذاب

تولید رنو در سايت والادولید اسپانیا

Renault_Captur_Interior_2
آشنایی با موتور این خودرو :

موتورH٥FT يكي از جديد ترين و مدرن ترين موتورھاي رنو مي باشد كه داراي 4 سیلندر و ١٦ سوپاپ بوده و با داشتن توربو شارژ توانسته با حجم موتور ١٢٠٠ سي سي توان ١٢٠ اسب بخار را فراھم آورد. توربوشارژ اين خودرو در محدوده دور موتور 2000 دور در دقیقه وارد مدار شده و حداكثر خروجي توان موتور از اين دور قابل دسترسي است. لازم به ذكر است كه دور موتور 2000 معمولاً از دنده ١ به بعد در دسترس قرار مي گیرد و اين بدين معني است كه حداكثر توان موتور را به محض خروج از دنده يك و در دنده دو خواھیم داشت و در نتیجه خودرو بسیار سريع شتاب گرفته و در صورت نیاز به حركت پرشتاب مي تواند بسیار لذت بخش باشد و به سرعت به نیاز راننده پاسخ دھد.

ضمن اينكه 90% قدرت موتور در دنده يك و دور موتور 1500 قابل دسترسي خواھد بود بنابراين در شتاب گیري و حركت اولیه خودرو بسیار چابك خواھد بود. اين امر بدلیل استفاده از تكنولوژي VVT در اين موتور است.

در طراحي موتور اين خودرو رنو از اصول طراحي موتور خودروھاي فرمول يك خود بھره برده است و از آلومینیوم براي ساخت آن استفاده شده است و ھمانطور كه مستحضريد رنو ھمه ساله در بین خودروھاي مسابقات بین المللي فرمول يك جزو برترين ھا بوده است.

رنگ های قابل عرضه توسط ایران خودرو :

6hjmjfwhxsxxz1xy9o

 

آشنایی با گیربکس این خودرو :

گیربكس اين خودرو از مدل EDC است كه يكي از بروزترين گیربكس ھاي اتوماتیك دو كلاچه مي باشد .اين گیربكس از نوع ٦ سرعته بوده و دنده ھاي زوج بر روي يك كلاچ و دنده ھاي فرد بر روي كلاچ ديگر قرار دارند. اين تكنولوژي باعث مي شود كه تعويض دنده ھا در اين خودرو بسیار به نرمي و رواني صورت گیرد و ھیچگونه احساس وقفه و تأخیري در تعويض دنده احساس نشود.

 

شرایط فروش رنو کپچر به زودی در سایت کارنت منتشر خواهد شد .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *