آخرین اخبار

نرخ بنزین نقشی در رشد قیمتی ندارد

رییس اتاق اصناف با تاکید بر ضرورت جلوگیری از رشد قیمت ها به بهانه افزایش قیمت بنزین گفت: مجموعه اصناف کشور باید مراقب باشند تا هیچگونه افزایش در حقوق و دستمزد و قیمت کالاها مشاهده نشود.

به گزارش کارنت به نقل از نسیم آنلاین، علی فاضلی در دومین همایش سراسری اتاق اصناف ایران، با تاکید بر ضرورت جلوگیری از رشد قیمتها به بهانه افزایش قیمت بنزین گفت: مجموعه اصناف کشور باید مراقب باشند تا هیچگونه افزایش در حقوق و دستمزد و قیمت کالاها مشاهده نشود.

رئیس اتاق اصناف ایران افزود: اینکه دولت باید در تصمیم گیری های خود با بخش خصوصی مشورت کند سخنی درست است اما اینکه بخواهیم بدون توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، دولت را تضعیف کنیم درست نیست و به طور قطع اصناف از آن حمایت نخواهد کرد.

وی خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت، تصریح کرد: از وزیر صنعت، معدن و تجارت تقاضا داریم تا به کمیسیون های نظارتی دستور دهند تا پیشنهادات اصناف در مورد افزایش قیمت ها به ویژه در بخش خدمات را لحاظ کنند.

فاضلی با اشاره به حمایت های وزیر صنعت، معدن و تجارت از مجموعه اصناف کشور، گفت: برخی از دوستان بدنبال مسایل سیاسی پایان سال خود هستند که بار این مسایل را اصناف باید بدوش بکشند؛ در مورد مسائل مالیاتی نیز همگی بپذیریم که هیچ انقلابی در مسایل اقتصادی کشور در سال 93 حادث نشده است.

رئیس اتاق اصناف ایران با تاکید بر ضرورت توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص حمایت از بنگاههای کوچک و متوسط، گفت: در مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت بیش از 630 هزار بنگاه کوچک مشغول به کار هستند اما یک طرح حمایتی از این بنگاهها طی 36 سال گذشته ارایه نشده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *