آخرین اخبار

کاهش کارمزد فروش اقساطی محصولات کرمان موتور/فروش ویژه به مناسبت اعیاد شعبانیه

طرح فروش ویژه شرکت کرمان موتور به مناسبت اعیاد شعبانیه با شرایط متنوع و جدید آغاز شده است.
امیرحسین یزدانی معاون فروش شرکت کرمان موتور، با اعلام این خبر گفت: با توجه به استقبال گسترده مشتریان از خودرو “جی 5” در سالهای گذشته، برنامه افزایش تولید و عرضه این محصول در دستور کار قرار گرفته و در همین راستا طرح فروش اقساطی این خودرو با گیربکس دنده ای، به تعداد محدود، برای نخستین بار در شرکت کرمان موتور آغاز شده است.وی افزود: با توجه به محدوده قیمتی معقول و منطقی این محصول و استانداردهای بالای آن، حجم تقاضا در سطح بازار نیز افزایش یافته و شرکت کرمان موتور نیز تلاش خواهد کرد تا با برنامه ریزی دقیق در تولید، تقاضای موجود در سطح بازار برای این خودرو را پوشش دهد.

یزدانی در پاسخ به سوالی مبنی بر وضع عرضه خودرو لیفان 620 اظهار داشت: فروش اقساطی این خودرو از مدت ها قبل متوقف شده بود اما در حال حاضر و همزمان با اعیاد شعبانیه طرح فروش اقساطی لیفان 620 دوباره به مدت محدود آغاز شده است.

معاون فروش کرمان موتور، اظهار کرد: در عین حال تلاش خواهیم کرد تا در راستای ایفای مسوولیت های خود در قبال مشتریان تسهیلات متنوع و جذاب را نیز ارائه دهیم، که از آن جمله می توان به کاهش قابل توجه کارمزد اقساط فروش خودرو “لیفان ایکس 60” به عنوان یکی از خودروهای شاسی بلند ارزان قیمت در بازار ایران اشاره کرد. در همین راستا باتوجه به استقبال مناسب از این خودرو در بازار، برای پوشش تقاضای بیشتری از مشتریان، فروش اقساطی بدون کارمزد نیز در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه هدف اصلی این مجموعه عرضه خودرو با هر گونه توان مالی مشتریان است، متذکر شد: شرکت کرمان موتور در سال جاری، در کوتاه ترین زمان ممکن، خودروهای جدیدی را از خانواده لیفان و جی.ای. سی به سبد محصولات خود، اضافه خواهد کرد.

یزدانی خاطرنشان کرد: در حال حاضر نمایندگی های شرکت کرمان موتور در سراسر کشور آماده ثبت نام از متقاضیان خرید خودرو های “جی 5” در مدل های دنده ای و اتومات، لیفان 620 و لیفان ایکس 60 به صورت نقد و اقساط هستند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *