آخرین اخبار

۱۲۰روزه ۲.۱ میلیارد لیتر بنزین را دود کنید

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی با اشاره به ذخیره سازی بیش از ۲.۱ میلیارد لیتر بنزین ۷۰۰ تومانی در کارت‌های سوخت، گفت: این ذخیره بنزین باید تا پایان شهریور مصرف شود و در غیر این صورت می‌سوزد.

  به گزارش کارنت به نقل از مهر، هیات دولت مصوبه ای را به شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ابلاغ کرده است که مطابق با این مصوبه پر سر و صدای بنزینی باید مردم حداکثر تا پایان شهریور ماه سهمیه بنزین 700 تومانی ذخیره سازی شده در کارت‌های هوشمند سوخت را مصرف کنند.

  بر اساس مصوبه دولت در صورتی که این سهمیه ذخیره شده بنزین 700 تومانی مصرف نشود به صورت خودکار سوزانده خواهد شد.

  سید ناصر سجادی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به ذخیره بالای بنزین ٧٠٠ تومانی موجود در کارت‌های سوخت گفت: براساس آخرین آمار در روز یکم خرداد ماه دو میلیارد و یکصد میلیون لیتر بنزین ٧٠٠ تومانی در کارت سوخت خودروهای سواری شخصی و موتوسیکلت ها وجود داشته است که هموطنان فرصت دارند تا پایان شهریور ماه امسال از آن بهره مند شوند.

  از این رو مردم برای آنکه بتوانند از حداکثر سهمیه ذخیره شده بنزین 700 تومانی خود تا پایان شهریور ماه استفاده کنند باید به طور متوسط روزانه 17.5 تا 18 میلیون لیتر بنزین 700 تومان خریداری و مصرف کنند.

  خرید این حجم بنزین 700 تومانی به طور روزانه قطعا منجر به افزایش مصرف این فرآورده نفتی به ویژه در آستانه فصل تابستان و آغاز سفرهای تابستانی و برون شهری مردم خواهد شد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  یک نظر

  1. با سلام
   در خبرها شنیده میشود که سهمیه ینزین ۷۰۰ تومانی تا پایان شهریور ماه اعتبار دارد.
   قشر کارمند که برای مسافرتهای تابستانه صرفه جویی کرده و بنزین خود را ذخیره نموده اند چه گناهی کرده اند.
   این کار ظلم به کارمندان است.
   با این حذف سهمیه بنزین, حداقل بنزین ۷۰۰ تومانی را باطل نکنید.
   باتشکر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *