آخرین اخبار

تکلیف ثبت نام کنندگان ریو 2015 چه می شود؟

سال گذشته، شرکت اطلس خودرو پیش فروش خودرو ریو مدل 2015 را با موعد تحویل 120 روزه با احتساب سود مشارکت روز شمار از طریق نمایندگان این شرکت آغاز کرد. اما چند ماهی از تاریخ تحویل گذشته و خبری از خودرو نیست.

قرار بود خودرو کیا ریو که سابقه حضور در بازار ایران را دارد و نامی آشنا برای ایرانیان است، این بار از کره جنوبی و با چهره و قابلیت هایی متفاوت و در دو مدل هاچ بک (5 درب) و سدان(4درب) عرضه شود. اما ظاهرا تحویل این خودرو با مشکل روبرو شده است.

اپراتور فروش شرکت اطلس خودرو طی تماس تلفنی اعلام کرد: ورود ریو با مشکلاتی مواجه شده و به جای آن خودرو سراتو جایگزین شده است. البته در زمان ثبت نام ریو خودرو سراتو نیز جز محصولات بوده و مطمئنا اگر کسی قصد خرید سراتو را داشته، آن را ثبت نام می کرده نه ریو!

یکی از مشتریان اعلام کرده: مهر ۹۳ ریو ۲۰۱۵ تحویل ۱۲۰ روزه ثبت نام کردم. امروز که سوم خرداد است، می گویند: ماشین مجوز ورود به بازار را ندارد و قرار است ماشین های وارد شده برگردند! به من گفتند می توانید سراتو ۱۲۷ میلیون تومانی تحویل بگیرید. از دو روز پیش سود مشارکت را هم قطع کردند . همچنین اعلام کردند به دلیل اوضاع مالی شرکت و تعداد انصرافی های بالا استرداد وجه 2 ماه طول می کشد.

 

 

منبع:مجله ماشین

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *