آخرین اخبار

خودروسازان برای ارتقای کیفیت به بازارهای بین‌المللی وصل شوند

رئیس انجمن قطعه‌سازان اتومبیل استان اصفهان گفت: باید خودروسازان و قطعه سازان برای ارتقای کیفیت کارشان به بازارهای بین المللی وصل شوند و باید روند به گونه‌ای باشد که تولیدکننده، خود قیمت محصول خود را تعیین کند.

به گزارش کارنت به نقل از ایسنا، ابراهیم احمدی در مراسم افتتاحیه یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، مجموعه‌ها و صنایع وابسته با بیان اینکه انجمن قطعه سازان استان اصفهان 140 عضور دارد، اظهار کرد: در صورتی که همه این شرایط مهیا شود، می‌توان از تولید کننده انتظار داشت که کیفیت محصول خود را ارتقا دهد. امسال از طرف ایران خودرو به نام سال کیفیت نامگذاری شده است.

رئیس انجمن قطعه سازان استان اصفهان اضافه کرد: خودروسازان و قطعه سازان کشور در سال های گذشته رشد بسیار خوبی از لحاظ کیفیت تولید محصول داشته اند. در سال گذشته، قطعه سازان به سادگی توانستند، قطعات تولیدی خود را به کشورهای دیگر صادر کنند. اگر تحریم‌ها وجود نداشت، حتما این میزان صادرات بیشتر نیز می‌شد.

وی خاطرنشان کرد: با وجود نیروهای انسانی قوی در قطعه سازی استان اصفهان، در صورت مساعد بودن شرایط می‌توان در بازارهای جهانی حضور یافت و به رقابت با شرکت‌های بین المللی پرداخت.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، مجموعه‌ها و صنایع وابسته خودرو از 30 اردیبهشت تا 2 خرداد در 4500 مترمربع فضای مفید نمایشگاهی و مجموع 10 هزار مترمربع فضا در قالب چهار سالن در محل نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان، میزبان عموم علاقه‌مندان خواهد بود.

در یازدهمین دوره این نمایشگاه 110 شرکت از استان‌های تهران، اصفهان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و همدان و نمایندگی‌های فروش کشورهای کره جنوبی، چین، فرانسه، آلمان، ایتالیا و هند حضور یافته‌اند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *