آخرین اخبارشرایط فروش

شرايط پيش‌فروش محصولات ایران‌خودرو – خرداد 94

به مناسبت فرا رسیدن ایام مبارک شعبانیه و سالروز آزادسازی خرمشھر، بدينوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان محترم مي رساند، شرايط پیش فروش عادي يك و دو وديعه اي خرداد، از روز شنبه مورخ 94/02/30 الي 94/03/31 به شرح جدول پیوست ارائه مي گردد.
شرايط و توضیحات بخشنامه :

1- سود مشاركت در اين بخشنامه مطابق جدول پیوست و بصورت سالیانه حداكثر تا تاريخ انقضاي دعوتنامه محاسبه خواھد شد و لذا ھرگونه تبديل و محاسبات ديگر نیز بر اساس سود مشاركت اعلامی در گویا بر اساس خودرو محاسبه خواھد شد.

2- سودمشاركت درصورت انصراف مطابق جدول پیوست و بصورت سالیانه حداكثر تا زمان انقضاي دعوتنامه و چنانچه قبل از ارسال دعوتنامه باشد تا زمان انصراف براي مبلغ پیش پرداخت محاسبه خواھد شد.

3- در صورت تاخیر در تحويل خودرو از جانب شركت، سود تاخیر به ازاي مبالغ پرداختي مشتري (صرفاً به شرط تكمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) يك درصد ماھانه ( 12 درصد سالیانه ) پرداخت مي شود.

4- در صورتي كه برحسب ضرورت، آپشن و يا تجھیزات خاصي بر روي خودرو نصب و يا حذف گردد و يا تغییري در برخي از قطعات خودرو ايجاد شود، دعوتنامه بر اساس خودروي تغییر يافته صادر خواھد شد.

5- در شرايط پیش فروش عادي مبلغ مابه التفاوت، در زمان صدور دعوتنامه بر اساس قیمت مصوب شركت در موعد تحويل و پس از محاسبه سود مشاركت و ھزينه ھاي قانوني از طريق دعوتنامه به اطلاع مشتريان محترم خواھد رسید.

 

زمان فعال سازي این بخشنامه ساعت 11 صبح روز چهارشنبه مورخ 94/02/30 می باشد .

 

e159rb9eml1ahezzw4

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *