آخرین اخبار

افزایش کمتر از 15 درصد قیمت محصولات سایپا

مدیرعامل سایپا در مراسم آغاز تولید انبوه 4 خودروی جدید چینی در این شرکت گفت: افزایش قیمت محصولات سایپا کمتر از 15 درصد خواهد بود.

سعید مدنی امروز در مراسم آغاز تولید انبوه محصولات H300 با حضور در جمع خبرنگاران به ارائه توضیحاتی در مورد خط تولید این محصولات چینی پرداخت و اظهار داشت: از چند سال گذشته مطالعات خود را بر روی خودروهای چینی آغاز کرده بودیم که در نهایت همکاری‌های خود را با شرکتهای چینی افزایش داده‌ایم.

وی با بیان اینکه این خودروهای چینی در رده‌های کیفی متفاوتی تولید می‌شوند، افزود: ما یکی از بهترین خودروسازی‌های چینی را انتخاب کردیم که شریک شرکت خودروساز آلمانی بی‌ام‌و است. این موضوع به این دلیل بوده است که این محصولات بسیار با کیفیت هستند.

مدیرعامل سایپا در رابطه با تقاضای این شرکت برای افزایش قیمت خودرو نیز اظهار داشت: سایپا مستندات خود مبنی بر افزایش قیمت ها را به شورای رقابت ارسال کرده است و این مرجع مطابق نرخ تورم بخشی و اطلاعات خودروسازان اقدام به اعلام قیمت های جدید خواهد کرد اما در مجموع باید این نکته را متذکر شد که افزایش قیمت محصولات سایپا کمتر از 15 درصد خواهد بود.

وی در رابطه با تغییرات سهم شرکت سایپا در بازار خودرو با افزایش قیمت ها نیز افزود: ما حضور خود را در بازار کنترل کرده و به ارائه خدمات فروش مناسب به مشتریان خود خواهیم پرداخت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. برادر سایپا!
    با محاسبات ارزی و ریالی که شما در نظر گرفته ایدکه نتیجه 15 % افزایش قیمت پیشنهاد داده اید، بنده حقیر محاسبه نمودم در صورت عدم افزایش نرخ ارز در سال آینده ودر مقابل آن افزایش شاخص تورم بخشی و افزایش حقوق و حق بیمه و مالیات بر ارزش افزوده در سال آینده قیمت پراید از لامبورگینی کمی ارزان تر باشد، با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *