آخرین اخبار

نسل جدید مرسدس کلاس E در راه است

نسل بعدی مرسدس کلاس E سال آینده رونمایی می شود.

به گزارش کارنت به نقل از موج، نسل بعدی مرسدس کلاس E مدل 2016 در 11 سپتامبر سال آینده در نمایشگاه خودرو بین المللی آمریکای شمالی در دیترویت رونمایی جهانی خواهد شد.
مدل نسل بعدی این سالون مدت اندکی پس از رونمایی جهانی آن آماده پیش فروش خواهد بود. بر اساس این گزارش، کلاس E استیت حدود شش ماه پس از این مدل رونمایی خواهد شد. مدل های کوپه دو در و کابریولت این خودرو نیز بعدا و شاید در سال 2017 معرفی می شوند.
مرسدس کلاس E مدل 2016 بر اساس پلتفرم MRA ساخته شده و طراحی بدنه و کابین آن الهام گرفته از جدیدترین نسل کلاس S و کلاس C است. در حالی که کلاس E کنونی دارای سطح دقیق تر و لبه های تیزتر است، مدل جدید آن منحنی تر و شیب دارتر است.
در داخل این خودرو نمایشگر لمسی جدید بزرگتری برای سیستم سرگرمی COMAND به کار رفته و کنترل های لمسی به جای اهرم دوار آن تعبیه شده اند. پانل تجهیزات دیجیتال کلاس S جدید نیز برای این خودرو در نظر گرفته شده است.
نیرومحرکه این خودرو ترکیبی از نسخه های قدیمی و جدید خواهد بود که شامل موتورهای بنزینی و دیزلی چهار و شش سیلندر و نسخه ای AMG با موتور 4.0 لیتری V8 تواین توربوشارژ گرفته شده از مرسدس AMG GT است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *