آخرین اخبار

توليد انبوه خودرو آريو در سایپا

خودروي آريو يكي از محصولات گروه خودروسازي سايپا است كه توانسته با امكانات خوب خود نظر مشتريان را به خود جلب كند.

اين خودرو با برخورداري از ۶كيسه هوا، موتور ۱۶۰۰ ميتسوبيشي ژاپن با ۱۲۰ اسب بخار قدرت، سانروف برقي، سامانه راهبردي ديجيتال، سنسور پارك دنده عقب و مصرف سوخت ۶.۷ ليتر در هر صد كيلومتر مي تواند با توجه به نياز بازار در گروه محصولات پر فروش قرار گيرد.

عليرغم شرايط مالي، اقتصادي و كمبود نقدينگي در صنايع كشور از جمله صنعت خودرو سازي، گروه خودرو سازي سايپا فعاليت هاي گسترده اي جهت توليد و عرضه محصولات جديد در راستاي پاسخ به مشتريان انجام داده است.

گروه سايپا در مدت زمان كوتاه توانست خطوط توليد انبوه خودرو آريو را در شركت بن رو ايجاد و داخلي سازي قطعات را دراين تدوين و در دستور كار قرار دهد.

آريو می تواند با ظاهري مدرن جزء خودروهاي خانواده با قيمت مناسب محسوب شود كه علاوه بر امكانات رفاهي و ايمني از گيربكس اتومات، كامپيوتر اطلاعات سفر، تودوزي چرم برخوردار مي باشد.

بر اين اساس گروه خودوسازي سايپا با توجه به تحريم هاي بين المللي و عدم حضور شركت هاي معتبر جهاني علاوه بر ادامه رايزني با خودروسازان معتبر جهاني جهت انتقال دانش و تكنولوژي در كشور، براي حفظ سرمايه گذاري و ايجاد رونق كسب و كار واحدهاي توليدي داخل درحال همكاري با شركت هايي است كه شركای تجاري توليد كنندگان جهاني محسوب مي شوند كه به همين منظور خودرو آريو S۳۰۰ را كه بالغ بر ۶ درصد از كل توليدات اين گروه را به خود اختصاص داده در شركت بن رو ساوه به توليد انبوه رسانده است.

از ديگر مزاياي اين خودرو بهره مندي از شبكه گسترده خدمات پس از فروش گروه سايپا است. چراكه تمامي نمايندگي هاي سايپا در سراسر كشور موظف به ارايه خدمات به آريو مي باشند.

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *