آخرین اخبار

نازل‌های جدید در راه جایگاه‌های سوخت

در راستای اصلاح و کاهش مصرف سوخت، بهینه سازی مصرف و رفع مشکلات جایگاهداران، نازل‌های جدید پمپ بنزین‌ها جایگزین نازل‌های سنتی می‌شوند.

 مدیرعامل نخستین شرکت تولیدکننده تلمبه و دیسپنسرهای توزیع سوخت و جایگاه های ثابت و سیار (تکنوتار) با اشاره به گردش مالی روزانه حدود ۶۰ میلیون تومان در جایگاه‌های سوخت، افزود: یکی از کوچکترین قابلیت‌های این نازل‌ها وجود سیستم تبادل بانکی یا کارت بانک است، همچنین با توجه به تعبیه دیسپنسر(صفحه نمایش) های جدید هر نازل ۳ فرآورده را ارائه می دهد که حدود ۴۰درصد فضای کمتری را اشغال می کند.

مهدی کلاکی خاطر نشان کرد: جایگاهداران همواره در رابطه با میزان سوخت گیری و محاسبات ریالی، نشانه زمان مانیتورینگ و مشخص شدن ظرفیت مخازن دچار مشکل هستند که تمام این مشکلات با استفاده از نازل های جدید برطرف می شوند.

به گفته وی، سیستم فعلی نازل‌های کشور سیستم سنتی است ولی نازل‌های طراحی شده جدید مجهز به سیستم ال سی دی هستند که علاوه بر اقدامات نرم افزاری تحول جدید را در سیستم مانیتورینگ آنها ایجاد شده و امیدواریم با همکاری شرکت پخش فراورده های نفتی زودتر این محصول در اختیار جایگاهداران قرار گیرد.

کلاکی با اشاره به صادرات وسیع این محصولات به آفریقای جنوبی، تاکید کرد: با توجه به اصرار جایگاهداران کشور برای استفاده از سیستم‌های سنتی و قدیمی، اولین سری محصولات ما برای صادرات تولید و به آفریقای جنوبی صادر شد، علاوه بر این ما درخواست‌هایی را از کشورهای سی آی اس و همسایه هم داریم.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *