آخرین اخبارشرایط فروش

رنو داستر با شرایط استثنایی به فروش می رسد

در نخستین روز های سال جاری، فروش ویژه ی یکی از پر فروشترین خورو های SUV جهان به مدت محدود و با شرایط ویژه و استثنایی آغاز شد.

به گزارش کارنت، طبق اعلام واحد بازاریابی نگین این خودرو شاسی بلند اروپایی که پیش از این با قیمت تمام شده بیش از 104 میلیون تومان به مشتریان عرضه می شد، در طی مدت این فروش ویژه با قیمت تمام شده 96.750.000 تومان و با تعداد محدودی به بازار عرضه شد.

در این فروش ویژه 36 میلیون تومان تسهیلات بدون بهره یک ساله با جریمه تاخیر در تحویل معادل 22 درصد در نظر گرفته شده بود که در نوع خود شرایط مناسب و بی سابقه ای برای مشتریان بود.

همچنین برای مشتریانی که قصد خرید نقدی داستر در این طرح را داشتند بیمه بدنه به همراه مانیتور، نویگیشن و دوربین عقب به عنوان هدیه ویژه اهدا شد.

مدیر عامل نگین خودرو اعلام کرد: با توجه به استراژی شرکت در سال جاری مبنی جلب رضایت حداکثری مشتریان، علیرغم افزایش عوامل موثر در قیمت تمام شده خودرو در بازار کشور، رنو داستر که یک خودرو کاربردی و اقتصادی است با بیش از 14 درصد تخفیف طی این مدت و در تعدادی محدود به مشتریان عرضه شد.

پس از استقبال چشمگیر مشتریان از خودرو داستر، شرکت نگین خودرو نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، این محصول را تنها تا پایان اردیبهشت ماه با شرایط ویژه عرضه خواهد کرد. همچنین در سبد محصولات شرکت نگین خودرو، خودرو فلوئنس دنده دستی با شرایط خاصی عرضه خواهد شد.

این محصولات از روز شنبه مورخ 19 اردیبهشت و تنها به مدت 2 هفته در کلیه نمایشگاه های شرکت و نمایندگی های مجاز فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت نگین خودرو در سراسر کشور عرضه می شود.

جهت اطلاع از شرایط فروش ویژه به اینجا مراجعه فرمایید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *