آخرین اخبار

جاده چالوس از فردا یک‌طرفه می‌شود

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی امروز و فردا در جاده‌های مواصلاتی کشور، از یک طرفه شدن جاده چالوس از عصر روز شنبه خبر داد.

به گزارش کارنت به نقل از تسنیم، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی پایان هفته و روز شنبه در برخی راه‌ها و معابر بین شهری اظهار داشت: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده، ممنوعیت تردد موتور سیکلت در محورهای کرج به چالوس، هراز، فیروزکوه و همچنین محور تهران به سمنان و سمنان به مشهد، که از ظهر روز چهارشنبه به اجرا درآمده بود، تا ساعت 24 روز شنبه 12 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.
یکطرفه شدن جاده چالوس از عصر روز شنبه
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه تردد انواع اتوبوس, تریلر و کامیونت از محور کرج چالوس ممنوع است، افزود: علاوه بر این، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز شنبه 12 اردیبهشت تا ساعت 1  بامداد روز یکشنبه 13 اردیبهشت، از کرج به سمت مرزن اباد ممنوع است.
وی ادامه داد: بنابراین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 روز شنبه 12 اردیبهشت تا ساعت 1 بامداد فردای آن، از 15 کیلومتری بالای مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.
ممنوعیت تردد تریلر و کامیون در جاده فیروزکوه
رحمانی همچنین با تاکید بر ممنوعیت تردد کامیون‌ها، اتوبوس‌ها و تریلرها از محور هراز تا اطلاع ثانوی، در خصوص محدودیت‌های ترافیکی در محور فیروزکوه نیز گفت:‌ در محور فیروزکوه نیز تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روزهای جمعه و شنبه 11 و 12 اردیبهشت، از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع خواهد بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *