آخرین اخبار

ممنوعیت تردد خودروهای سنگین در محور هراز

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران از ممنوعیت تردد خودروهای سنگین به علاوه حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از محور هراز خبر داد.

به گزارش کارنت به نقل از فارس، هران کرانیان دقایقی پیش  در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای مواصلاتی شرق استان تهران اظهار داشت: در حال حاضر در محور هراز ترافیک نیمه‌سنگین است.

وی ادامه داد: همچنین ترافیک در محور فیروزکوه نیمه‌سنگین و پرتردد است و در مقاطعی در محور فیروزکوه و منطقه گیلاوند پس‌زدگی خودروها را به صورت مقطعی شاهد هستیم که با تلاش نیروهای پلیس راهور این مورد نیز رفع شده است.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران افزود: در محور امام رضا (ع) تردد خودروها زیاد شده اما به حدی که نیمه‌سنگین اعلام کنیم نرسیده است.

کرانیان ادامه داد: محدودیت تردد خودروهای سنگین، و نیمه‌سنگین را در جاده هراز اعمال کرده‌ایم و فقط خودروهای سبک در این محور تردد خواهند کرد و از آمد و شد کامیون، کامیونت، اتوبوس و مینی‌بوس‌ها و خودروهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی نیز در محور هراز جلوگیری خواهد شد و این خودروها می‌توانند از محور بزرگراهی فیروزکوه برای رسیدن به مقصدشان عبور کنند.‌

وی با بیان اینکه تاکنون در محورهای شرق استان تهران تصادفی رخ نداده است، افزود: مسافرانی که قصد سفر دارند، زمان‌بندی و مدیریت سفر را در مسافرت خود در اولویت کاری قرار دهند و در هنگام رانندگی، رعایت مقررات راهنمایی رانندگی را داشته باشند و از سبقت، سرقت، شتاب‌زدگی در رانندگی خودداری و در بین خطوط رانندگی کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.