آخرین اخبار

کارگران سرمایه اصلی سایپا و افتخار صنعت خودرو کشور هستند

به گزارش کارنت به نقل از سایپانیوز ، مهندس سعید مدنی با اشاره به در پیش بودن روز جهانی کارگر گفت: گروه خودروسازی سایپا با وجود برخورداری از پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات فنی و دانش روز تولید خودرو، اصلی ترین سرمایه خود را مجموعه نیروی انسانی می داند و تلاش کارکنان  و کارگران خود را عامل اصلی خروج از بحران و دستیابی به ثبات قلمداد می کند.

وی تصریح کرد: سال های سخت سایپا و بحران هایش در حال سپری شدن هستند که این امر در سایه تلاش و همدلی تمامی کارکنان و کارگران رقم خورده است.

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا افزود: با وجود مشکلات فراوان در صنعت کشور، اجازه ندادیم حتی یک نفر از گردونه فعالیت های سایپا حذف شود که این خود به تنهایی دستاوردی قابل توجه برای سازمان محسوب می شود و نشان دهنده وضعیت بسیار خوب سایپا نسبت به سایر حوزه های تولیدی و صنعتی کشور است.

وی با اشاره به نام گذاری سال گذشته به نام سال بهره وری و نتیجه گرایی در سایپا خاطرنشان کرد: سال گذشته توانستیم مؤلفه های بهره وری را در سازمان جاری کنیم و نتایج حاصل از آن نیز برای مجموعه بسیار مطلوب بود، ضمن این که پیاده سازی ارزش های سازمانی و توجه به اخلاق حرفه ای و کاری نیز در سازمان به خوبی اجرا شد که این روند در آینده نیز ادامه خواهد یافت.

مهندس مدنی ضمن بیان این مطلب که در زمان مشکلات و بحران ها، مشارکت و مسئولیت پذیری همکاران بسیار افزایش یافته تصریح کرد: تمامی کارکنان گروه با درک صحیح از موقعیت دشوار مجموعه به خوبی تلاش کردند فرایندهای سازمانی و کاری بدون اختلال ادامه یابد که در این زمینه نیز موفقیت های خوبی نصیب سازمان شده است.

مهندس مدنی در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به شعار سال جاری به نام توسعه و تعالی در سایه همدلی و همزبانی در سایپا گفت: سایپا در مسیر توسعه و تعالی است و لازم است در این مسیر تمامی اجزا و کارکنان با همدلی و همزبانی با یکدیگر این فرایند را تسریع بخشند.

وی تأکید کرد: در کنار همدلی و همزبانی درون سازمانی، همکاری خود را با دولت نیز به عالی ترین سطوح خواهیم رساند تا از این طریق سیاست های کلان کشور در زمینه های صنعتی و اقتصادی را اجرایی کنیم.

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا همچنین فرا رسیدن روز کارگر را به تمامی همکاران گروه خودروسازی سایپا به ویژه فعالان و دست اندرکاران خطوط تولید تبریک گفت و اظهار کرد: بی شک همکاری تمامی این عزیزان و تحمل مرارت های چند سال اخیر آنان، نزد خداوند منان بی اجر و مزد نخواهد بود.

مهندس مدنی گفت: اگر این فضای همدلی و همکاری در گروه خودروسازی سایپا وجود نداشت بدون شک اجرای برنامه های چند سال اخیر در زمینه های مختلف امکان پذیر نبود.

وی در خاتمه گفت: در صورت اجرایی شدن تمامی اهداف و برنامه های پیش رو، امسال به یکی از ماندگارترین سال های حیات گروه خودروسازی سایپا مبدل خواهد شد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.