آخرین اخبارشرایط فروش

شرایط فروش فوری خودروهای جیلی- اردیبهشت 94

جیلران نماینده انحصاری شرکت جیلی چین در ایران جدیدترین بخشنامه فروش محصولات خود را منتشر نمود .
جدول فروش فوری اردیبشهت ماه 94 محصولات جیلی به شرح زیر می باشد :

geely-ordibehesht 94
اعتبار طرح تا پايان ارديبهشت ماه 

 شرایط فروش :
۱- تمامی هزینه های شماره گذاری و هزینه پلاک و عوارض سالانه شهرداری برای کلیه خودروها به عهده شرکت می باشد.
۲- هزینه بیمه شخص ثالث یکساله برای کلیه خودروها به عهده شرکت می باشد.
۳- کلیه خودروها دارای گارانتی ۵ ساله و یا ۱۵۰٫۰۰۰ کیلومترتوسط شرکت جیلران موتور ( سهامی خاص ) می باشند.
۴- حق الزحمه عاملیت مجاز/نمایشگاه فروش توسط شرکت تأمین و پرداخت می گردد و بنابراین دریافت هرگونه وجه اضافی تحت هر عنوان غیر مجاز و برخلاف مقررات شرکت می باشد.
۵-متقاضیان خرید خودرو مکلف می باشند کلیه وجوهات مربوط به قیمت خودروی مورد درخواست را فقط بنام و به حساب بانکی جیلران موتور (سهامی خاص) واریز نمایند در صورت عدم رعایت مورد فوق شرکت جیلران موتور هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال متقاضی نخواهد داشت.
۶- در صورت درخواست خریدار، خسارت انصراف از خرید و یا خسارت تأخیر احتمالی به مبلغ ۵۰ ریال در ازای هر یکصد هزار ریال مبلغ سپرده به صورت روز شمار محاسبه و به ایشان پرداخت خواهد گردید.
۷- در شرايط خريد اقساطي هزينه بيمه بدنه يکساله در مبلغ پيش پرداخت خودرو منظور شده است.
۸- در شرايط خريد اقساطي، تامين شرايط خريد به عهده خريدار مي باشدکه پس از احراز و تاييد آن توسط شرکت قابل قبول خواهد بود.
** مالیات بر ارزش افزوده بر اساس نرخ مصوب ابلاغی وزارت امور اقتصادی و دارایی در زمان تحویل خودرو توسط شرکت محاسبه و در صورت افزایش نرخ ، متقاضی متعهد به پرداخت نقدی مابه التفاوت آن خواهد بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

 1. باسلام
  احترام خواهشمند است بنده را راهنمایی کنید اگر من 35 میلیون تومان پیش قسط خودروی جیلی هاچ بک بدهم قسط ماهیانه چقد میشود و ایا اصلا چینن امکانی وجود دارد؟؟

  1. در حال حاضر تنها شرایط فروش خودروهای جیلی،همین شرایط می باشد.اگر شرایط فروش جیلی برایتان مناسب نیست می توانید از طریق طرح “فروش
   اعتباری،سرمایه گذاری” شرکت مدیا موتور، خودروی ام جی3 را خریداری کنید.البته در این طرح خودرو طی مدت 60 تا 120 روز کاری تحویل داده می
   شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.